Grenade L-Glutamine 500 Gram
Grenade L-Glutamine 500 Gram

Grenade L-Glutamine 500 Gram

Marka : Grenade
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060221201490
  • Form Toz
  • Menşei İngiltere
  • TETT: 06.2023

Grenade %100 Pure L-Glutamine 500 Gr Nedir?

 %100 saflıkta toz halinde, kas onarımı ve bağışıklık siteminin düzenlenmesine yardımcı olan vücudumuzda en çok bulunan amino asitlerden oluşan Glutamin takviyesidir.

Grenade 5100 Pure L-Glutamine Nasıl çalışır?

İskelet kasında bulunan serbest amino asitlerin %60'ından fazlasını oluşturur, bu da kas dokusunda oldukça yoğun olduğu anlamına gelir. Yoğun egzersizin ardından, L-glutamin seviyeleri önemli ölçüde düşer (%50'ye kadar). L-glutamin takviyesi, düzenli egzersiz yapan her ciddi sporcu için bir zorunluluktur.

Grenade %100 Pure L-Glutamine Faydaları?

L-glutamin, kas büyümesine, performansı ve iyileşmesine katkıda bulunan birçok faydaya sahiptir:

Bunlardan ilki, L-glutaminin kas sağlığındaki rolü, kas yıkımını en aza indirmesi ve protein metabolizmasını iyileştirmesidir. L-glutaminin kas yıkımını önleyen anti-katabolik yeteneği, özellikle diyet yapan ve kas kütlesini korurken vücut yağını azaltmak isteyenler için faydalıdır.

İkinci olarak, L-glutamin bağışıklık sağlığı için etkili bir bileşiktir. Bağışıklık sistemlerinin tercih ettiği yakıt kaynağı L-glutamin olduğundan ve yoğun egzersiz sırasında seviyesi % 50'ye kadar düştüğü için , optimal kas performansını sürdürmek için bir zorunluluktur.

Son olarak, L-glutamin bağırsak sağlığının korunmasında çok önemlidir. Kas kazanmak, kilo vermek veya performansını iyileştirmek isteyen herhangi bir birey için bağırsak sağlığı çok önemlidir. Mevcut tüm takviyeleri alıyor ve iyi besleniyor olabilirsiniz, ancak vücudunuz bunu bağırsaklardan doğru şekilde emmiyorsa, sonuçları istenmeyen şekilde olabilir.

Grenade %100 Pure Glutamine Özellikleri

%100 saflıkta

Proteinojenik Amino Asit

Hızlı emilen ve kolay karıştırılabilir amino asit

Grenade %100 Pure Glutamine Kullanım Önerisi

Antrenman Günleri: 1 Ölçek (5 gr) ürünü antrenmandan hemen sonra, 1 ölçek yatmadan önce 250 ml su veya meyve suyuyla Tüketebilirsiniz.

Ürün İçeriği
Grenade Glutamine
500 Gram

Servis Miktarı: 1 seviye ölçek (5g)

Servis Sayısı: 100

 
 
%Günlük Değer*

Enerji
20kcal
**

Yağ
0g
**

Karbonhidrat
0g
**

Protein
0g
**

L-Glutamin
5g
**

**Günlük değerler saptanamamıştır.
Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR