Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül
Thermojenik YAG.GRENADE001 Grenade Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül
Thermojenik YAG.GRENADE001 Grenade Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Marka : Grenade
Fiyat : ₺478,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺399,00(KDV Dahil)

  • Form Kapsül
  • Menşei İngiltere
  • Havale/Eft Ekstra %5 İndirim
  • Son Kullanım Tarihi 10.2022

 

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsul Özellikleri

Marka: Grenade

Servis Miktarı: 1 servis( 1 kapsul )

Servis Sayısı: 100

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsul Kullanımı

Uyandıktan sonra aç karnına 1 porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detenator’ü su ile tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinden 30 dakika önce 1 porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detenator’ü su ile tüketebilirsiniz. Toleransı değerlendirmek için ilk 7 gün boyunca günde iki kez 1 kapsül tüketiniz.

 

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsul Detaylı Açıklama

GrenadeThermo Detonator 100 Kapsül, en yüksek kalitede maksimum güç bileşenlerini bir araya getiren termojenik bir yağ yakıcıdır. Servis başına, susuz kafein ile birlikte 420 mg acı portakal tozu, Cayenne , yeşil kahve ve fenilalanin ile birlikte tam tamına 500 mg yüksek dozda yeşil çay özü içerir.

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsul Öne Çıkan Özellikleri

            Birçok ödüle laik görülmüş içerik

            Güzel tasarım

            Etkili kompleks formül

Son Kullanım Tarihi: 10.2022

Grenade Thermo Detonator Ne Zaman ve Nasıl Kullanmalıyım?

Her zaman kutu üzerindeki talimatlara uyunuz. Sabah uyandıktan sonra (ideal olarak kahvaltıdan en az 30 dakika önce) büyük bir bardak su ile bir porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detonator . İkinci porsiyonunuzu öğle yemeğinden 30 dakika önce alın. Egzersiz günleri ise, öğle yemeğinden önce antrenman yapıyorsanız, Grenade Thermo Detonatorü her zamanki gibi alın. Öğle yemeğinden sonra antrenman yapıyorsanız, ikinci porsiyonunuzu antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce alın. Yemeklerden 30 dakika önce alınan Grenade Thermo Detonator, daha mantıklı yiyecek seçimleri yapabilmeniz için iştahın azalmasını destekler. Egzersizden 30 dakika ila 45 dk önce alınan Grenade Thermo Detonator egzersiz performansını iyileştirir ve enerji için yağ kullanımını artırır.

NOT: Yatmadan önce 5 saat içinde egzersiz yaparsanız, uykusuzluk yapmaması için servisinizi yatmadan 5 saat önce alınız. Grenade Thermo Detonator, egzersiz seansınızın başlamasından itibaren 3½ saat içinde alındığı sürece, egzersiz performansı ve yağ yakma üzerinde olumlu etkilere sahip olmaya devam edecektir.

NOT: Toleransınızı değerlendirmek için ilk birkaç gün boyunca günde iki kez yalnızca bir kapsül almalısınız. Ardından, tüm etkilerini görmek istiyorsanız, günde iki kez 2 kapsül alın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız Grenade Thermo Detonator kullanmayı bırakın. Yalnızca 18 yaş ve üstü yetişkinler tarafından kullanım içindir.

Grenade Thermo Detonator Kullanırken En iyi Sonuçları Elde Etmek için Nasıl Bir Diyet Uygulanmalı?

Grenade Thermo Detonator sadece daha fazla yağ yakmanıza ve size enerji vermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda abur cubur yeme isteğinizi azaltarak iyi bir diyete bağlı kalmanızı destekler. En iyi yağ kaybı sonuçları için, diyetinizdeki tüm şekerleri azaltın ve nişastalı karbonhidrat alımınızı azaltın (bu nedenle daha az ekmek, hamur işleri, patates, pirinç, makarna, mısır vb. Yiyin). Ayrıca, her öğünde ve ara öğünde yağsız protein kaynaklı besinler tüketiniz. (balık, yağsız et, tavuk, yumurta ve protein takviyeleri gibi). Sürekli olarak kilo verene kadar şekerinizi ve nişastalı karbonhidratlarınızı azaltmaya devam edin. Açlığı daha da azaltmak ve genel sağlık ve bağırsak işlevi için bol miktarda yeşil ve nişastalı olmayan sebzeler tüketiniz.

Grenade Thermo Detonator ile Protein Tozu Kullanabilirmiyim?

Evet, Grenade Thermo Detonator ile Whey Protein Tozu (peynir altı suyu proteini) veya diğer Protein çeşitlerini birlikte almakta sorun yoktur. Peynir altı suyu proteini esasen özenle işlenmiş, yüksek proteinli doğal bir besindir.

Grenade Thermo Detonator Diğer Takviyelerle Kullanılır mı?

Grenade Thermo Detonator , kafein veya diğer uyarıcılar içermedikleri sürece diğer pek çok takviyeyle birlikte alınabilir.

 

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül Enerji Ve Besin Öğeleri

                                                                                                   1 servis ( 1 kapsul )

                                                                                                       Servis Sayısı: 100

Yeşil Çay Ekstresi (Camellia Sinensis)                                                        500 mg

Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium)                                                           420 mg

Kafein                                                                                                            225 mg

Capsicum Annum                                                                                        200 mg

Fenilalanin                                                                                                      25 mg

Kavrulmamış Kahve Çekirdeği                                                                     10 mg

 

 

Ürün Şekli
Kapsül
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.