Thermojenik Yağ Yakıcı Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül
Thermojenik Yağ Yakıcı Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül
Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül yağ yakıcı

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Marka : Grenade
Fiyat : ₺859,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺799,00(KDV Dahil)

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül Nedir?

En iyi kalitede maksimum güç için bileşenlerini bir arada sunarak, el bombası kutusu ve kapsül şeklinde son derece güçlü termojenik bir yağ yakıcıdır. Servis başına, susuz kafein ile birlikte 420 mg acı portakal tozu, Cayenne, yeşil kahve ve fenilalanin ile birlikte tam 500 mg yüksek dozda yeşil çay özü içerir.

Grenade Thermo Detonator Faydaları

100'den fazla ülkede satışa sunulan thermo detonator alanında Avrupa'da en fazla satılan ürünlerdendir. Üstün içeriği definasyon ve yağ yakma dönemlerinde kullanım için tasarlanmıştır. Ödüllü patentli formulasyona sahiptir. Vücut yağları ile savaşmak için geliştirilmiş ve ayrıca vücut ısısını artırmak için thermojenik bir üründür.

Grenade Thermo Detonator Özellikleri

  • Birçok ödüle laik görülmüş içerik
  • Güzel tasarım
  • Etkili kompleks formül
  • Kapsül formu sayesinde basit kullanım

En iyi Sonuçları Elde Etmek için Nasıl Bir Diyet Uygulanmalı?

Grenade Thermo Detonator sadece daha fazla yağ yakmanıza ve size enerji vermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda abur cubur yeme isteğinizi azaltarak iyi bir diyete bağlı kalmanızı destekler. En iyi yağ ve kilo kaybı sonuçları için, diyetinizdeki basit şekerleri ve nişastalı karbonhidrat alımınızı azaltın (bu nedenle daha az ekmek, hamur işleri, patates, pirinç, makarna, mısır vb. Yiyin). Ayrıca, her öğünde ve ara öğünde yağsız protein kaynaklı besinler tüketiniz. (balık, yağsız et, tavuk, yumurta ve protein takviyeleri gibi). Sürekli olarak kilo verene kadar basit şekerleri ve nişastalı karbonhidrat tüketimini azaltmaya devam edin. Açlığı daha da azaltmak için genel sağlık ve bağırsak işlevi için bol miktarda yeşil yapraklı ve kalorisi düşük olan sebzeler tüketiniz.

Thermo Detonator Protein Tozu ile Kullanabilir miyim?

Evet Kullanabilirsiniz, Whey Protein Tozu (peynir altı suyu proteini) veya diğer protein çeşitleriyle almakta sorun yoktur.

Thermo Detonator Diğer Takviyelerle Kullanılır mı?

Diğer ürünler kafein veya uyarıcılar içermedikleri sürece pek çok ek gıda takviyesi ile birlikte alınabilir.

Thermo Detonator Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

Her zaman kutu üzerindeki talimatlara uyunuz. Sabah uyandıktan sonra (ideal olarak kahvaltıdan en az 30 dakika önce) büyük bir bardak su ile bir porsiyon (2 kapsül) . İkinci porsiyonunuzu öğle yemeğinden 30 dakika önce alın. Egzersiz günleri ise, öğle yemeğinden önce antrenman yapıyorsanız, her zamanki gibi alabilirsiniz. Öğle yemeğinden sonra antrenman yapıyorsanız, ikinci porsiyonunuzu antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce alın. Yemeklerden 30 dakika önce alındığında, daha mantıklı yiyecek seçimleri yapabilmeniz için iştahın azalmasını destekler. Egzersizden 30 dakika ila 45 dk önce alındığında performansınızı iyileştirir ve enerji için yağ kullanımını artırır.

Grenade Thermo Detonator ile zayıflayanlar ve yorumlar

Sizde Grenade50 calibre ile zayıflayanlara yorum yaparak kullanıcı deneyimine katkıda buluınabilirsiniz.

Thermo detonator Uyarı ve Yan etkileri: Yatmadan önce 5 saat içinde egzersiz yaparsanız, uykusuzluk yapmaması için servisinizi yatmadan 5 saat önce alınız. Egzersiz seansınızın başlamasından itibaren 3½ saat içinde alındığı sürece, egzersiz performansı ve yağ yakma üzerinde olumlu etkilere sahip olmaya devam edecektir. Toleransınızı değerlendirmek için ilk birkaç gün boyunca günde iki kez yalnızca bir kapsül almalısınız. Ardından, tüm etkilerini görmek istiyorsanız, günde iki kez 2 kapsül alın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız kullanmayı bırakın. Yalnızca 18 yaş ve üstü yetişkinler tarafından kullanım içindir.

Ürün İçeriği
Grenade Thermo Detonator İçeriği
100 Kapsül

Servis Miktarı: 1 Kapsül

Servis Sayısı: 100

 
 
%Günlük Değer*

YeşilÇayEkstresi (Camellia Sinensis 
**
250mg
**

Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium)
 
**
210mg
**

Kafein
 113mg
**

Kırmızı Biber (Capsicum Annum)
**
100mg
**

Fenilalanin
   13mg
**

Kavrulmuş Kahve Çekirdeği
    5mg
%75

 
Ürün Şekli
Kapsül
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.