GRENADE THERMO DETONATOR GRENADE DEFEND BCAA KOMBINASYONU Grenade
GRENADE THERMO DETONATOR GRENADE DEFEND BCAA KOMBINASYONU Grenade
grenade thermo detonator 100 kapsül kombinesi
Kombinasyonlar GRENADE.KOM001 Grenade Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül & Grenade Defend Bcaa Kombinasyonu
Kombinasyonlar GRENADE.KOM001 Grenade Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül & Grenade Defend Bcaa Kombinasyonu

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül Ve Defend Bcaa 390 gr

Marka : Grenade
Fiyat : ₺1.190,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.098,00(KDV Dahil)

 Grenade Thermo Detonator Yağ yakıcı

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsul Özellikleri

Marka: Grenade

Servis Miktarı: 1 servis( 1 kapsul )

Servis Sayısı: 100

Kullanımı

Uyandıktan sonra aç karnına 1 porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detenator’ü su ile tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinden 30 dakika önce 1 porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detenator’ü su ile tüketebilirsiniz. Toleransı değerlendirmek için ilk 7 gün boyunca günde iki kez 1 kapsül tüketiniz.

Detaylı Açıklama

En yüksek kalitede maksimum güç bileşenlerini bir araya getiren termojenik bir yağ yakıcıdır. Servis başına, susuz kafein ile birlikte 420 mg acı portakal tozu, Cayenne , yeşil kahve ve fenilalanin ile birlikte tam tamına 500 mg yüksek dozda yeşil çay özü içerir.

Önemli Özellikleri

            Birçok ödüle laik görülmüş içerik

            Güzel tasarım

            Etkili kompleks formül

Son Kullanım Tarihi: 10.2022

Ne Zaman ve Nasıl Kullanmalıyım?

Her zaman kutu üzerindeki talimatlara uyunuz. Sabah uyandıktan sonra (ideal olarak kahvaltıdan en az 30 dakika önce) büyük bir bardak su ile bir porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detonator . İkinci porsiyonunuzu öğle yemeğinden 30 dakika önce alın. Egzersiz günleri ise, öğle yemeğinden önce antrenman yapıyorsanız, Grenade Thermo Detonatorü her zamanki gibi alın. Öğle yemeğinden sonra antrenman yapıyorsanız, ikinci porsiyonunuzu antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce alın. Yemeklerden 30 dakika önce alınan Grenade Thermo Detonator, daha mantıklı yiyecek seçimleri yapabilmeniz için iştahın azalmasını destekler. Egzersizden 30 dakika ila 45 dk önce alınan Grenade Thermo Detonator egzersiz performansını iyileştirir ve enerji için yağ kullanımını artırır.

NOT: Yatmadan önce 5 saat içinde egzersiz yaparsanız, uykusuzluk yapmaması için servisinizi yatmadan 5 saat önce alınız. Grenade Thermo Detonator, egzersiz seansınızın başlamasından itibaren 3½ saat içinde alındığı sürece, egzersiz performansı ve yağ yakma üzerinde olumlu etkilere sahip olmaya devam edecektir.

NOT: Toleransınızı değerlendirmek için ilk birkaç gün boyunca günde iki kez yalnızca bir kapsül almalısınız. Ardından, tüm etkilerini görmek istiyorsanız, günde iki kez 2 kapsül alın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız Grenade Thermo Detonator kullanmayı bırakın. Yalnızca 18 yaş ve üstü yetişkinler tarafından kullanım içindir.

Kullanırken En iyi Sonuçları Elde Etmek için Nasıl Bir Diyet Uygulanmalı?

Grenade Thermo Detonator sadece daha fazla yağ yakmanıza ve size enerji vermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda abur cubur yeme isteğinizi azaltarak iyi bir diyete bağlı kalmanızı destkeler. En iyi yağ kaybı sonuçları için, diyetinizdeki tüm şekerleri azaltın ve nişastalı karbonhidrat alımınızı azaltın (bu nedenle daha az ekmek, hamur işleri, patates, pirinç, makarna, mısır vb. Yiyin). Ayrıca, her öğünde ve ara öğünde yağsız protein kaynaklı besinler tüketiniz. (balık, yağsız et, tavuk, yumurta ve protein takviyeleri gibi). Sürekli olarak kilo verene kadar şekerinizi ve nişastalı karbonhidratlarınızı azaltmaya devam edin. Açlığı daha da azaltmak ve genel sağlık ve bağırsak işlevi için bol miktarda yeşil ve nişastalı olmayan sebzeler tüketiniz.

Protein Tozu ile Kullanabilirmiyim?

Evet, Grenade Thermo Detonator ile Whey Protein Tozu (peynir altı suyu proteini) veya diğer Protein çeşitlerini birlikte almakta sorun yoktur. Peynir altı suyu proteini esasen özenle işlenmiş, yüksek proteinli doğal bir besindir.

Diğer Takviyelerle Kullanılır mı?

Grenade Thermo Detonator , kafein veya diğer uyarıcılar içermedikleri sürece diğer pek çok takviyeyle birlikte alınabilir.

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsul Enerji ve Besin Öğeleri

1 servis ( 1 kapsul )

Servis Sayısı: 100

Yeşil Çay Ekstresi (Camellia Sinensis)

500 mg

Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium)

420 mg

Kafein

225 mg

Capsicum Annum

200 mg

Fenilalanin

25 mg

Kavrulmamış Kahve Çekirdeği

10 mg

 

Grenade Defend Bcaa 390 Gr

Grenade Defend Bcaa 390 Gr Özellikleri

Marka: Grenade

Servis Miktarı: 1 Servis ( 13 gr)

Servis Sayısı: 30

 Kullanımı: Yüksek yoğunluklu egzersizden hemen sonra ya da egzersiz sırasında 500 ml ve ya 1000 ml su ile birlikte 1 porsiyon (2 ölçek ) Grenade Defend Bcaa alabilirsiniz. 

Detaylı Açıklama

Glutamine takviyeli yüksek dozda 2:1:1 oranında BCAA oranı ile formülize edilmiş Grenade Defend Bcaa, yenilenmeye ve hidrasyona yardımcı olmak için ek olarak hindistan cevizi suyu tozu ve elektrolitler içerir.

İnsan vücudunun ihtiyacı olan en anabolik ve anti-katabolik amino asitler ile formüle edilmiş bu leziz tatlı toz formunda içecek karışımında, kaslarınızın büyümesi için gerekli en güçlü yapı taşlarına ulaşabileceksiniz.

Kas inşa etmek ve onarmak için gereken her amino asidi içeren geliştirilmiş tam kapsamlı bir amino asit ürünüdür. Kas yıkımını önlemek ve egzersiz iyileşmesini, gücünü ve yağsız kas kütlesini en üst düzeye çıkarmak isteyen sporcular ve aktif kişiler için tasarlanmıştır.

  • Kas Gücünü artırır
  • Kas iyileşmesini destekler
  • Kas yıkımına karşı korur
  • Ter ile kaybettiğiniz madensel tuzları ve elektrolitleri yerine koyar.
  • Mükemmel Lezzet
  • Anabolik ve anti Katabolik özelliği

İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu anabolik ve anti-katabolik amino asitlerin tümünü içinde barındırmanın yanında ile mükemmel bir tada sahip toz içecek karışımıyla formüle edilmiştir, bu nedenle kaslarınıza en güçlü yapıyı sağlama söz konusu olduğunda asla geride kalmayacaksınız. Büyüme ve onarım için gerekli aminoasitleri size sağlayacaktır.

Beslenmenizde amino asit profilini geliştirmek için yemeklerle birlikte veya bir anti-katabolik olarak öğünler arasında gün boyunca kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda mükemmel bir Egzersiz İçi veya Egzersiz Sonrası size destek sağlar.

 

Önemli Özellikleri

2: 1: 1 oranında 7 gr BCAA

1 gr Glutamin

Sıfır Şeker

Harika tatlar

Son Kullanım Tarihi: 12.2021

Enerji ve Besin Öğeleri

1 servis (13 Gr)

 Servis Sayısı: 30

Lif

1,2 gr

Protein

7,9 gr

Şeker

0,2 gr

Karbonhidrat

1,4 gr

Doymuş Yağ

0 gr

Toplam Yağ

0 gr

Enerji

44 kcal

Tuz

Amino Asit Profili

Lösin (BCAA)

  3.400 mg 

İzolösin (BCAA)

  1.750 mg 

Valin (BCAA)

  1.750 mg 

Peptit Form Lösin(BCAA)

100 mg

Arjinin

500 mg

Glutamin

900 mg

Peptit Form Glutamin

100 mg

Hidrasyon Karışımı

-Hindistan Cevizi Suyu Tozu

   500 mg

-Elektrolit Karışımı

325 mg

     Sodyum Sitrat

     Magnezyum

     Monopotasyum Fosfat

 

C Vitamini (Askorbik Asit)

7 mg

B1 Vitamini (Tiamin)

2,9 mg

B3 Vitamini (Niasin)

5,0 mg

B6 Vitamini (Pridoksin HCl)

4,1 mg

B12 Vitamini (Siyanokobalamin)

0 mcg

Miktar
500 gr altı
Ürün Tipi
Kombinasyon
Ürün Şekli
Toz Kapsül
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.