Grenade Defend Bcaa 390 Gr Çilek
Grenade Defend Bcaa 390 Gr Yeşil elma
Grenade Defend Bcaa 390 Gr Tropikal
Grenade Defend Bcaa 390 Gr Çilek

Grenade Defend Bcaa 390 Gr

Marka : Grenade
Fiyat : ₺649,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺599,00(KDV Dahil)
  • defend bcaa form
    Form Toz
  • defend bcaa menşei
    Menşei İngiltere
  • defend bcaa skt
    Son Kullanım Tarihi 08.2023

Grenade Defend BCAA 390 Gr Nedir?

Mikronize, peptit ve serbest formda 2:1:1 oranında Branched Chain Amino acid, (lösin, izolösin, valin), glutamine amino asitleri, hindistan cevizi tozu suyu ve vitamin minerallerle desteklenmiş bir Bcaa takviyesidir. Antrenman öncesi veya sonrası, antrenman sırasında suya lezzetli bir alternatif olarak veya gün boyunca gerekli hidrasyonu sağlamak için herhangi bir zamanda tüketilebilir. Kutu içerisindeki huni sayesinde, aktivite halindeyken kullanım sağlar ve BCAA 'yı herhangi bir şişeye kolaylıkla boşaltmanıza olanak sağlar. Shaker taşımaya gereksinim duymazsınız.

Grenade Defend BCAA Ne işe Yarar?

Ağır ve sıkı antrenman yapıyorsanız ve kaslarınızda maksimum potansiyele ulaşmayı istiyorsanız, mümkün olduğunca onları katabolik (yıkım süreci) etkilerden korumanız gerekir. Bu kas yıkımını önlemek anlamına gelir! Kas büyümesi söz konusu olduğunda en temel, kaçınılmaz gerçek, gün boyunca kas dokusuna eklendiğinden daha fazla amino asidin girmesini sağlamanız gerektiğidir.

Bu hassas ama çok önemli dengeyi elde etmek için, en önemli amino asitleri kaslarınız için düzenli olarak hazırlamalısınız. İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu en anabolik ve anti-katabolik amino asitlerin tümü ile inanılmaz lezzetli bir toz içecek karışımda formüle edilmiştir, bu nedenle kaslarınıza en güçlü yapı taşlarını sağlama konusunda asla eksik kalmayacaksınız. Kas büyümesi ve onarımı için bu gereklidir. Gün boyunca, diyetinizde amino asit profilini artırmak için yemeklerle birlikte veya bir anti-katabolik olarak öğünler arasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, BCAA'lara daha geniş bir spektrum alternatifi olarak mükemmel bir Antrenman İçi veya Antrenman Sonrası takviyesi (protein tozunuzla birlikte) yapar.

Unutmayın, Defend, kas yıkımını önlemek ve egzersiz toparlanmasını, gücünü ve yağsız kas kütlesini en üst düzeye çıkarmak isteyen sporcular ve askeri personel için tasarlanmıştır. Kas inşa etmek ve onarmak için gereken her amino asidi içeren gelişmiş, yeni, tam spektrumlu bir amino asit ürünüdür. Ayrıca, Defend'de bulunan amino asitlerin neredeyse tamamı, daha geniş bir absorpsiyon ve kinetik aralığı için hem peptit bağlı hem de serbest formlarda sunulur. Son olarak, hayati amino asit yükünün emilimini, alımını ve tutulmasını artırmak için temel besinlerle formüle edilmiştir.

Grenade Defend Bcaa 390 Gr Kullanımı

2 ölçek Bcaa tozu yaklaşık 500-1000 ml suya karıştırarak, Antrenman sırasında set aralarında veya yüksek yoğunluklu egzersizden sonra 500ml - 1000ml su aroma tercihinize bağlı olarak ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, bir su şişesine eklenebilir ve gün boyunca tüketilebilir.

Grenade Defend Bcaa 390 gr Özellikleri

-Fermente BCAA ördek tüyü veya insan saçı yok (genellikle diğer ürünlerde BCAA kaynağı olarak kullanılır)

-Glutamin, Toz Hindistan Cevizi Suyu ve Elektrolitler ilaveli

Sertifikalı yasaklı madde içermez.

-Patentli bileşenler Pepform Lösin ve Glutamin Peptidleri (peynir altı suyu proteinlerinden izole edilmiştir, biyolojik olarak kullanılabilirliği yüksek formlar)

-Mikronize amino asitler – geliştirilmiş çözünebilme ve dağılım

-Yeni Lezzet Teknolojisi – önemli ölçüde geliştirilmiş 3 aroma

-Grenade hunisi her kutuya dahildir

-Kendi hedeflerinize göre uyarlamak için herhangi bir Grenade Essentials serisiyle desteklenebilir

-GDO'suz  

Grenade Defend Bcaa 390 gr Kullanıcı Yorumları

Sizde! grenade defend bcaa kullanıcı yorumlarına deneyimlerinizi (fiyat, aroma, performans vb. özellikler) paylaşarak, yeni başlayacak olanlara yardımcı olabilirsiniz.

Ürün İçeriği
Grenade Defend BCAA
390 Gr

Servis Miktarı: 2 ölçek (13g)

Servis Sayısı: 30

 
 
%Günlük Değer*

Enerji
10kcal
**

Yağ
0g
**

Karbonhidrat
1g
**

Protein
0g
**

Sodyum
0,17g
**

Vitamin B1
0,375mg
%34

Niasin
5mg
%31,2

Vitamin B6
0,5mg
%35,7

Vitamin B12
1mcg
%40

Amino Asit profili

L-Lösin
3500mg
**

L-İzolösin
1750mg
**

L-Valin
1750mg
**

L-Glutamin
1000mg
**

**Günlük değerler saptanamamıştır.
Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.