Grenade Defend Bcaa 390 Gr Çilek Mango
Grenade Defend Bcaa 390 Gr Yeşil Elma
Grenade Defend Bcaa 390 Gr Tropikal
Grenade Defend Bcaa 390 Gr Çilek Mango

Grenade Defend Bcaa 390 Gr

Marka : Grenade
Fiyat : ₺1.249,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060221204224

Grenade Defend BCAA 390 Gr Özellikleri

Marka: Grenade

Menşei: İngiltere

Form: Toz

TETT: 11/2023

Servis Sayısı: 30

Grenade Defend BCAA: Kas Büyümesi ve Dayanıklılığı için Takviye

Dallı zincirli amino asitler (BCAA'lar), kas büyümesinde, iyileşmesinde ve dayanıklılığında çok önemli bir rol oynayan bir grup temel amino asittir. Kas proteininin yaklaşık üçte birini oluştururlar. Kas sentezini desteklemek için kritik öneme sahiptirler. BCAA'lar kas ağrısını ve yorgunluğu azaltmak için de önemlidir. Bu yüzden Grenade Defend BCAA atletler ve vücut geliştiriciler arasında popülerdirler.

Grenade Defend BCAA 390 Gr Nedir?

Grenade Defend BCAA, vücudunuzun maksimum performans için ihtiyaç duyduğu temel amino asitleri sağlayan yüksek kaliteli takviyedir. Bu ek, maksimum kas büyümesi ve onarımı için ideal oran olan 2:1:1 oranında üç BCAA'nın (lösin, izolösin ve valin) bir karışımını içerir.

Grenade Defend BCAA Faydaları

Grenade Defend BCAA' yı kullanmanın ana faydalarından biri, kas inşa etmek için gerekli olan kas protein sentezini artırmaya yardımcı olmalarıdır. Bu ek ayrıca kas ağrısını azaltmaya yardımcı olur, böylece antrenmanınıza daha hızlı dönebilirsiniz.

Grenade Defend BCAA'ları kullanmanın bir başka yararı da dayanıklılığı artırmalarıdır. Bu takviyedeki BCAA hızla kan dolaşımına karışır. Bu da egzersizleriniz sırasında kaslarınızın sürekli bir enerji kaynağına sahip olacağı anlamına gelir. Bu, daha uzun süre elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacaktır.

Grenade Defend BCAA Nasıl Kullanılır?

Grenade Defend BCAA'ların kullanımı çok kolaydır. Takviyenin bir servis 2 ölçeğini 400-500 ml suya veya en sevdiğiniz içeceğe karıştırın. Antrenmanınızdan önce, sırasında veya sonrasında tüketin. Bu ek, kas kütlesini korumaya ve iyileşmeyi desteklemeye yardımcı olmak için egzersiz yapılmayan günlerde de alınabilir.

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR