Kreatin KRE.GRENADE001 Grenade Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate 500 Gr
Kreatin KRE.GRENADE001 Grenade Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate 500 Gr
Kreatin Monohidrat KRE.GRENADE001 Grenade Grenade Creatine %100 Pure Creatine Monohydrate 500 Gr

Grenade Creatine Monohydrate 500 Gr

Marka : Grenade
Fiyat : ₺1.149,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺999,00(KDV Dahil)
  • Form Toz
  • Menşei İngiltere
  • Son Kullanım Tarihi 09.2024

Grenade Creatine 500 gr nedir? Ne işe yarar?

Kas gücü ve performansını artırmaya yardımcı olan %100 saflıkta toz formunda kreatine monohidrat takviyesidir. En kapsamlı araştırma yapılmış takviyelerden biri olan kreatin kuvveti, onarımı, anaerobik kapasiteyi ve yağsız kas kütlesini arttırmasıyla bilinmektedir. Kolayca emilen, en iyi saflıkta formu sağlayan, hiçbir dolgu maddesi veya hacim arttırıcı madde içermeyen saf bir yapıya sahiptir.

Çok sayıda araştırma göstermiştir ki kreatin kullanıldığında, yüksek yoğunluklu egzersiz performansını, kas kütlesini ve fiziksel iyileşmeyi en üst düzeye çıkarmak isteyen sporcular için çok önemli olduğu görülmektedir.

Nasıl Çalışır?

Kreatin, vücutta doğal olarak üretilen ve ayrıca doğal olarak gıdalarda bulunan bir moleküldür. Kreatin bir amino olmasa da vücutta glisin, arginin ve metiyonin amino asitlerinden üretilir. Kreatin, adenozin trifosfatın (ATP) rejenerasyonunu artırarak çalışır. Kreatin, günlük 3 g alındığında kısa süreli, yüksek yoğunluklu egzersizin ardışık patlamalarında fiziksel performansı artırır.

ATP vücudun enerji kaynağıdır, ancak bu depolar sınırlıdır ve ATP'nin sürekli olarak yeniden sentezlenmesi gerekir, bu da uzun zaman alabilir. Kreatin miktarını artırmak, ATP'nin yenilenmesini hızlandırır ve bu da doğrudan daha fazla enerjinin serbest bırakılmasına ve kullanılabilirliğine yol açar.

Kreatin yüklemesi nasıl yapılır?

Yükleme Aşaması: Kreatin ile kaslarınıza yükleme için sabah, öğleden sonra, akşam yemekleri ve yatmadan önce 4-5 gün boyunca 1 porsiyon (yaklaşık 1 ölçek 5 gr) alın.

Normal Kullanım: 1 porsiyon (yaklaşık 1 ölçek 5g) bir yemekle veya antrenman sonrası protein karışımınızla beraber antrenmandan hemen sonra alabilirsiniz.

Ürün İçeriği
Grenade Creatine Monohydrate
500 Gram

Servis Miktarı: 1 ölçek (5 gram)

Servis Miktarı: 100

 
 
%Günlük Değer*

Enerji
0kcal
**

Yağ
0g
**

Karbonhidrat
0g
**

Protein
0g
**

Kreatin Monohidrat
5g
**

**Günlük değerler saptanamamıştır.
Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.