En iyi Ayarlanabilir Dambıl Seti Detaylı inceleme

En iyi Ayarlanabilir Dambıl Seti Detaylı inceleme

En İyi Ayarlanabilir Dambıl Seti Detaylı İnceleme

Piyasada birçok ayarlanabilir dambıl seti bulunmaktadır sizler için birçok kriterde olmak üzere, avec dambıl setini detaylı olarak inceleyeceğiz.

Biraz kas kütlesi kazanmak istiyorsanız, kullanışlı, ayarlanabilir bir dambıl setine yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Evdeki spor salonunuzda ağırlık standından veya normal dambıl setinden daha az yer kaplar. Ve siz güçlendikçe ve egzersizleriniz sırasında kas inşa etmek için daha ağır ağırlıklara ihtiyaç duyduğunuzda dambıllar ayarlanabilir.

Bununla birlikte, spor salonlarına pandemiden dolayı hala gitmekte tereddüt yaşayanlar ve ev fitness ekipmanlarına artan ilgiyle beraber, talebi karşılamak için daha düşük ağırlıklar ortaya çıktı ve en ucuz seçenekleri en iyilerinden ayırmak zor olabilmektedir. İşte burada bizler sizin için devreye gireceğiz. Size yardımcı olmak için, piyasadaki en iyi ayarlanabilir dambılları bulmak için biraz araştırma yaptık. Ağırlıkların ayarlaması kolay, çok çeşitli ağırlık seçeneklerine sahip, sabit ağırlıklı bir dambıl kadar kolay kullanılabileni aradık.

Tıpkı sabit bir dambıl seti gibi, şu anda tüm bu setlere yüksek talep olduğunu ve bu nedenle çoğu zaman stoklarının tükendiğini unutmayın. Çoğu durumda, siparişinizi hemen verebilirsiniz, nakliye işlemi ücretsiz ve hemen olmaktadır.

Genel olarak en iyisi

Avec ayarlanabilir dambıl seti, stil ve tasarım açısından Bowflex'e çok benzer, hacimlidir ve küçük bir ağırlık aralığına da sahiptir. Ağırlıklar 2,5 kg dan başlar ve 1 kg artışlarla 24 kg’ a kadar çıkar. Her iki taraftan ağırlık ayarının ayarlanması, son derece pratik ve kolay bir işlemdir. 

Çalıştıktan sonra ayarladığınız mekanizmanın düzgün çalışması için koyduğunuz alt yuvaya iyice oturduğuna emin olunuz. Tam düzgün oturmayan dambıl maalesef ağırlık geçişlerinde size sorun yaratabilir. Avec dambıl ayrıca kauçuk kaplı kavrama kolu sayesinde kaymalar en aza indirilmiştir. Ergonomik ve kauçuktur ve iki farklı dokuya sahiptir, bu nedenle ısı yükselmeye başladığında bile tutması kolaydı.

Ağırlık numaraları, dambılın üstünde veya ağırlık plakalarının üzerinde değil, yanda göründüğünden, döner mekanizmayı istenen ağırlığa getirmeyi kolaylaştırmaktadır.

Avec dambil seti en iyi tasarım

En iyi tasarım

Görünüş sübjektiftir, ancak avec buna değer, ayrıca en iyi görünen ayarlanabilir dambıl için herkesin oyunu takdirle almıştır. Şık, aerodinamik tasarım sadece estetik açıdan hoş olmakla kalmaz, aynı zamanda birbirleriyle tamamen aynı hizada oldukları için ağırlıkları daha az hacimli hale getirir. Bu, daha yumuşak hareket, daha iyi performans ve daha kolay saklama anlamına gelmektedir.

En uygun fiyatlı ayarlanabilir dambıl

Ayarlanabilir dambıllar, tüm geleneksel dambıl setlerinin yerini almak içindir ve genellikle fiyatları bunu yansıtır. Ancak her dambıl başına belli bir ücretin altında olan ve size birçok şeyi sunacak olan bütçeye uygun Avec ayarlanabilir bir dambıl seçeneğidir.

Unutulmaması gereken bir şey daha var ki bu dambıl tek olarak satılıyor yani gördüğünüz fiyat bir adet fiyatıdır. Bir set istiyorsanız, iki adet için ödeme yapmanız gerekir. 

Ağır kaldıranlar için en iyi ayarlanabilir dambıl

Avec dambil seti özellikleri

2,5 kg ile 24 Kg lık ağırlık aralığı ile Avec ayarlanabilir dambıl, bu listedeki en hacimli ayarlanabilir ağırlık seçeneklerinden biridir ve bu da onları gücü artırmak ve kas kütlesi oluşturmak için mükemmel bir seçim haline getirir. Ağırlık, ne kadar hızlı hareket ederseniz bile, döndürmesi kolay ve sıkışmayan bir döner kadran aracılığıyla 1 kg lık artışlarla ayarlayabilirsiniz.

Hareket söz konusu olduğunda, ağırlık plakalarının yuvarlak şekli ve yivli dokusu, bu dambılların manevra yapmayı ve plakaları doğrudan tutmanızı gerektiren tek dambıl egzersizleri sırasında kavramayı kolaylaştırır.

Yeni başlayanlar için en iyi ayarlanabilir dambıl

Ergonomik tutma sapı kauçuktur, bu nedenle tutması kolaydır ve terlemeye başladığınızda kaydırma yapmaz. Eşit ağırlık dağılımıyla birleştiğinde, bu, maksimum ağırlığı yaparken bile her zaman tam kontrolde olduğunuzu hissettirecektir. Yeni başlayanlar için kullanımı son derece pratiktir.

Sonuç olarak

Birçok kriterde ele aldığımız avec dambıl setini incelediğimizde fiyat ve performans ürünü olmasının yanı sıra kullanımı kolay ve hızlı bir şekilde ayarlanabilmektedir.

Gerek ürün fiyatı olsun gerekse kullanım açısından olsun malzeme kalitesi tartışılmaz diyebiliriz. Fiyat ve performans olarak, başarılı bir ürün, tam notu hakketmektedir. 

Avec Adjustable dumbell 24 Kg

Etiketler: En iyi Ayarlanabilir Dambıl Seti Detaylı inceleme, avec ayarlanabilir dambıl ağırlık seti, Ayarlanabilir dumbell seti özellikleri
Ocak 18, 2022
Listeye dön