Nutrend Cla 800 Mg 60 Softgel Kapsül
Nutrend Cla 800 Mg 60 Softgel Kapsül

Nutrend Cla 800 Mg 60 Softgel Kapsül

Marka : Nutrend
Fiyat : ₺425,00(KDV Dahil)
Barkod : 8594073179845

Nutrend CLA Özellikleri

Marka: Nutrend

Menşei: Çek Cumhuriyeti

Form: Softjel

TETT: 30/04/2024

Nutrend CLA 800 mg Softgel 60 Caps Nedir?

Nutrend CLA 800 mg Softgel, konjuge linoleik asit ve yeşil çay özü içeren, özel yumuşak jel kapsüller halinde, yağ yakma ve kilo vermeye destek olarak kullanılan ek gıda takviyesidir. Bu ürün, metabolizmayı hızlandırmaya ve sağlıklı yaşamı desteklemeye yönelik olarak formüle edilmiştir.

Nutrend CLA 800 mg Softgel 60 Caps Ne İşe Yarar?

Nutrend CLA Softgel, aktif maddelerin bozunma süreçlerini yavaşlatarak doğal dayanıklılığı arttırır. Doğal bağışıklığı destekleyen yeşil çay ekstresi ve normal kolesterol seviyelerini koruyan konjuge linoleik asit (CLA). Yağ metabolizmasını hızlandıran etkili bir kombinasyondur. Yumuşak jel kapsüller, organizma tarafından kolayca emilir ve her kapsülde 800 mg CLA ve 50 mg yüksek kaliteli yeşil çay ekstresi içerir.

Nutrend CLA Kimler Kullanabilir?

Nutrend CLA, genel vücut yağ oranını düşürmek isteyenler ve kilo vermeye destek arayanlar için idealdir. Ayrıca, sağlıklı beslenmeye ek olarak kullanılabilir.

Nutrend CLA'nın İçeriği

  • 800 mg CLA
  • 50 mg yeşil çay özü
  • Kolay emilebilir kapsüller
  • Organizma tarafından etkin kullanım
  • Yağ metabolizması desteği
  • Metabolizma iyileştirme

Nutrend CLA Kullanıcı Yorumları ve Fiyat

Nutrend CLA hakkında kullanıcı yorumlarına göz atarak, ürünün etkinliği ve kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerinizi paylaşarak diğer müşterilere yardımcı olabilirsiniz.

Nutrend CLA Nasıl Kullanılır?

Nutrend CLA, tercihen yemekten 30 dakika önce, günde 3 kez 1 kapsül alınarak kullanılmalıdır. Bol su ile yutunuz. Maksimum günlük doz 3 kapsüldür. Önerilen dozu aşmayınız. Kapsülleri çiğnemeyiniz!

Ürün Şekli
Kapsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR