Hardline Nutrition Arginine Fusion 650 Gr
Hardline Nutrition Arginine Fusion 650 Gr

Hardline Arginine Fusion 650 Gr

Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,00(KDV Dahil)
  • Form Sıvı
  • Menşei Türkiye
  • Son Kullanım Tarihi 06.2023

Hardline Arginine Fusion 650 Gr Nedir? 

Arginine fusion, nitrik oksit öncüsü arjinin amino asidi içermenin yanı sıra B6 vitamini, magnezyum ve çinko ile zenginleştirilmiş içeriğe sahip toz formda ek gıda takviyesidir.

Ne İşe Yarar?

Arjinin, temel amino asitlerden biridir. Kas gelişimine yardımcı olan vücuttaki Nitrik Oksit, Arjinin’den yapılmaktadır. Vücutta diğer amino asitlerle veya kendisi tek başına çalışabilmektedir. Kas gelişimine ve yenilemesine yardımcı olur.

Magnezyum, vücudun işlevi için çok önemli olan bir mineraldir. Magnezyum, kan basıncını normal, kemikleri güçlü ve kalp ritmini sabit tutmaya yardımcı olur. Vücudunuzun her yerinde bulunan bir besin maddesi olan çinko, bağışıklık sisteminizin ve metabolizmanızın çalışmasına yardımcı olur. B-6 Vitamini (piridoksin) normal beyin gelişimi, sinir sistemi ve bağışıklık sistemini sağlıklı tutmak için önemlidir.

Özellikleri

            Bir serviste 5.500 mg L-Arjinin içerir.

            Zenginleştirilmiş formül (B6, magnezyum ve çinko)

           Lezzetli  Aroma

Kullanımı

Kullanım şekli 1: 300 ml su veya dilediğiniz bir içecek ile 1 Porsiyon (2 ölçek (13 g)) ürünü karıştırarak antrenmandan önce veya öğün aralarında olmak üzere günde 1 defa kullanınız. Sıvı miktarını damak zevkinize göre arttırabilirsiniz.

Kullanım şekli 2: Yatmadan önce 300 ml su veya dilediğiniz bir içecek ile 1 Porsiyon (2 ölçek (13 g)) ürünü karıştırarak günde 1 defa kullanınız. Sıvı miktarını damak zevkinize göre arttırabilirsiniz.

Ürün İçeriği
Hardline Arginine Fusion
650 Gram

Servis Miktarı: 2 Ölçek (13g)

Servis Sayısı: 50

 
 
%Günlük Değer*

Enerji
22kcal
**

Yağ
0g
**

-Doymuş Yağ
0g
 

Karbonhidrat
0g
**

-Şekerler
0g
 

Protein
5.5g
**

Tuz
0g
**

Vitamin B6
4mg
%286

Magnezyum
250mg
%67

Çinko
15mg
%150

L-Arjinin
5500mg
**

*Günlük değerler saptanamamıştır.

 Hardline Arginine Fusion 650 gr

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.