GRENADE CARB KİLLA PROTEİN BAR 1 ADET GRENADE
GRENADE CARB KİLLA PROTEİN BAR 1 ADET GRENADE
GRENADE CARB KİLLA PROTEİN BAR 1 ADET GRENADE

Grenade Carb Killa Protein Bar

Marka : Grenade
Fiyat : ₺46,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,00(KDV Dahil)

Grenade Carb killa Protein Bar 1 Adet

  • Form Bar
  • Menşei İngiltere
  • Son Kullanım Tarihi 11.2021

Grenade Carb Killa Protein Bar 1 Adet Özellikleri

Marka: Grenade

Servis Miktarı: 1 servis ( 60 Gr)

Servis Sayısı: 1

KullanımıGünün herhangi bir saatinde yenilebilir - yemekler arasında lezzetli bir atıştırmalıktan protein bakımından yüksek ve şekeri az olan bir egzersiz sonrası takviyesine kadar.

Detaylı Açıklama

Basit, işlenmiş rafine şekerleri sınırlarken dengeli ve tam protein kaynakları sağlamak için tasarlanmış yüksek proteinli ve düşük karbonhidratlı bir protein bardır.

Grenade Carb Killa, 23 gramdan fazla protein ve yüksek miktarda lif içerirken, bar başına yalnızca 214 kaloriye sahiptir ve bu da onu diyet için ideal kılar. Üstelik olağanüstü bir tadı var. Bu çubuklar, çıtır çıtır bir iç kısım üzerine katmanlanmış üçlü bir çikolata tabakası ve son olarak merkezdeki yumuşak, çiğnenebilir alt Katman kullanır. Barlar, Caramel Chaos, Cookies & Cream, White Chocolate Cookie ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli tatlarda mevcuttur.

Her Protein Bar başına 2 g'dan daha az şeker içeren, şekeri kesmek isteyenler için idealdir. Her serviste 23 gr protein içerir. Kan şekeri seviyelerinizin dengede kalmasını sağlamak için düşük etkili karbonhidratlar içeren bu lezzetli yiyecekler, lezzet ve zevkten ödün vermeden proteinlerini arayan herkes için olmazsa olmazlardandır.

Önemli Özellikleri

  • İnanılmaz tat ve yumuşak, Gevrek Yüzey
  • Sağlıksız atıştırmalıklar için istekleri azaltmaya yardımcı olur
  • Düşük karbonhidrat ve yüksek proteinli bir diyeti tamamlamaya yardımcı olur.

Enerji ve Besin Öğeleri

Servis Sayısı: 1

1 Servis (60 gr)

Enerji

215kcal

Protein

22,4 gr

Karbonhidrat

15,2 gr

Şekerden Gelen Karbonhidrat

2 gr

Lif

6 gr

Polyol

12,7 gr

Yağ

8,1 gr

Doymuş Yağ

4,1 gr

Miktar
500 gr altı
Atıştırmalık Tipi
Protein Barı
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.