BCAA  Cellucor Cellucor Alpha Amino Performence Bcaa 381 Gram
BCAA  Cellucor Cellucor Alpha Amino Performence Bcaa 381 Gram
BCAA AA.CELLUCOR001 Cellucor Cellucor Alpha Amino Performence Bcaa 381 Gram

Cellucor Alpha Amino Performence Bcaa 381 Gram

Marka : Cellucor
Fiyat : ₺250,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺189,00(KDV Dahil)

Cellucor Alpha Amino Performance Bcaa

 

Cellucor Alpha Amino Performance Bcaa 300 Gr Özellikleri

Marka: Cellucor

Servis Miktarı: 1 Servis ( 12,7 Gr )

Servis Sayısı: 30

 

Cellucor Alpha Amino Performance Bcaa 300 Gr Kullanımı

Günde 1 kez 1 ölçek 12,7 Gram 350 ml suyla karıştırılarak antrenman sırasında veya antrenman sonrası alınabilir

Cellucor Alpha Amino Performance Bcaa 300 Gr Detaylı Açıklama

VÜCUDUNUZDA HİDRASYONU ARTTIRIR;

Amino asitler atletik performansın merkezinde yer alırlar.

Ter içinde diz çöktüğünüzde ve korkunç yorgunluk hissi, eğitiminizi tehdit etmek için başladığında ya bir havluya gitmek isteyebilirsiniz veya Alpha Amino BCAA ile daha da ileriye gitmeyi seçebilirsiniz

AMİNOASİT SEVİYENİZİ ARTTIRIR, PERFORMANSINIZI GELİŞTİRİR;

Sağlığınızı ve kondisyonunuzu geliştirmek için her gün gayretle çalıştığınız gibi, Cellucor firması olarak biz de yanınızda çalışıyoruz, böylece çıtayı yükseltmeye devam edebilmeniz için ürünlerimizi geliştiriyoruz.

Alpha Amino'nun bu yeni versiyonunu, 11 esansiyel amino aside ek olarak optimum performans için iyi çalışılmış 2: 1: 1 BCAA oranını içerecek şekilde uyarladık. Alpha Amino BCAA formülünün ayrılmaz bir parçası,Elektrolitler  vücut hydrasyonunu dengede tutarak ve herhangi bir zorlukla baş etmeye hazır hale getirir.

BCAA TAKVİYESİNDE NEDEN ELEKTROLİTLER VAR?

Vücudunuz Susuz kaldığında ve önemli minerallerin tükenmesi durumunda elinden gelenin en iyisini yapamazsınız. Hidrasyon, optimum performansın az ama önemli bir bileşenidir, bu yüzden Alpha Amino BCAA formülünü elektrolitler ve BetaPower içerecek şekilde yükseltilmiştir.

Hidrasyonu artıran, yoğun aktivite sırasında hücre stresine karşı koruyan ve hatta fiziksel performansı - özellikle güç, güç ve kas dayanıklılığı - artıran doğal ve bilimsel olarak incelenen bir maddedir.

ANTRENMAN SONRASI / OLMAYAN GÜNLERDE ALFA KULLANIN;

Zorlu bir antrenmanın ardından sadece iki şey önemlidir: Takviye ve iyileşme. Aminlerle kaslarınızı beslerken kayıp mineralleri ve elektrolitleri yenilemek, iyileşme sırasında kas yıkımıyla savaşmaya yardımcı olabilir.            

Son Kullanım Tarihi: 01.2021

Cellucor Alpha Amino Performence Bcaa 300 Gr Enerji ve Besin Öğeler

Miktar
500 gr altı
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.