AVESSA 35 CM PİLATES ÇEMBERİ AVESSA
AVESSA 35 CM PİLATES ÇEMBERİ AVESSA
Yoga ve Aerobik Ekipmanı AKS.AVESSA005 Avessa Avessa 35 Cm Pilates Çemberi

Avessa 35 Cm Pilates Çemberi Mavi

Marka : Avessa
Fiyat : ₺70,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,00(KDV Dahil)

Avessa 35 Cm Pilates Çemberi Mavi Nedir?

Yaklaşık 35 cm çapında esnek metal veya kauçuktan yapılmış ve her iki tarafında elleri, uylukları ve ayak bileklerini yastıklamak için küçük destekleri bulunan pilates çemberi, hareketlerinize direnç katmak ve yağsız kas oluşturmak için tasarlanmıştır.

Avessa 35 Cm Pilates Çemberi Mavi Nasıl Kullanılır?

Bir Pilates çemberi son gücünüze kadar sıkıştırılmak üzere tasarlanmamıştır. Özellikle yan kasları harekete geçirmek için hafif bir gerilim altında kullanılmalıdır. Her iki tarafında küçük tutamaçları olan bir çember almanızı öneririz. Tutamaçların, ayak bilekleri ve dizler arasına yerleştirildiğinde rahat olmaları için yumuşak olmasını sağlayın.

Avessa 35 Cm Pilates Çemberi Mavi Özellikleri

35 cm çap

Rahat bir kullanım için el tutamaçları mevcut

Tüm egzersizlerinizde özellikle yan kaslara destek olarak kullanılabilir.

Sertlik Derecesi
Orta
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.