Termojenik Trec Nutrition Clenburexin Thermogenic 90 Kapsül
Termojenik Trec Nutrition Clenburexin Thermogenic 90 Kapsül

Trec Nutrition Clenburexin Thermogenic 90 Kapsül

Fiyat : ₺859,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺799,00(KDV Dahil)

Clenburexin Nedir?

Clenburexin, vücut yağ kütlesinin azalmasını hızlandıran etkili bileşenlerin özel bir bileşimidir. Ürün, aşırı kilo ve aşırı yağ dokusu ile mücadelede organizmayı en iyi şekilde destekleyecek şekilde geliştirilmiştir. Doğal termojenik maddeler, vitaminler ve uyarıcıların uygun şekilde seçilmiş bileşimi, metabolizma hızını ve yağ yakarak ısı üretimini artırmaktadır, ayrıca iştahı bastırır ve enerji verici bir etkiye sahiptir. Clenburexin, yağ dokusunun yakılması sürecini destekler ve hem aktif kişilerde hem de yerleşik yaşam tarzına sahip kişilerde vücut şeklinin belirlenmesine yardımcı olur.

Clenburexin Özellikleri

-Yorgunluk ve bitkinliği azaltmak isteyenler için

-Sportif bir görünüm elde etmek isteyenler için

-Aktif insanlar ve yerleşik bir yaşam tarzına öncülük edenler için

-Sinerjik olarak seçilmiş doğal bileşenler içerir

-Optimal oranda seçilmiş doğal termojenikler, vitaminler ve kafein içermektedir.

-Normal enerji metabolizmasını korumaya yardımcı olan ve yorgunluk ve halsizlik hissini azaltan pantotenik asit içerir.

-Hem aktif insanlar hem de aktif olmayan yaşam tarzına sahip kişiler için önerilebilir.

Termojeniklerin ana etki mekanizması termojenezi yani ısı üretimini uyarmaktır. Bu nedenle yağ yakmak için iyi bir yol diyebiliriz. Isı üretimi büyük miktarda enerji gerektirir. Bu nedenle vücut sıklıkla yağ rezervlerini kullanmak zorundadır.

Clenburexin egzersiz sırasında hormonların salınımını uyararak termal değişiklikleri yoğunlaştırır. Bunlara adrenalin, tiroksin dahildir. Clenburexin etkisi, vücudun kapsamlı bir şekilde uyarılması, mevcut enerji kaynaklarının, özellikle ekonomik yağ kaynaklarının harekete geçirilmesidir. Vücudun termoregülasyonunun bir ifadesi olan termojenez süreçlerinin, vücudun egzersiz sırasında ürettiği enerjinin %70'inden fazlasını bile emdiğini biliyor musunuz? Ve Cleburexin'i uyaran enerji tüketen termojenezdir. Cleburexin'in özel bileşenleri, vücudun egzersiz sırasındaki gibi davranmasına neden olur.


Clenburexin Nasıl Çalışır ?
Bileşiminde, uyarıcı etkisi olan bitki özlerinin bir karışımını bulabilirsiniz. Cleburexin, yüksek düzeyde adrenalin sağlayan yeşil (çiğ) ve kavrulmuş kahve çekirdeklerinden, yerba mate'den elde edilen kafeinin büyük bir kısmıdır. Bu yağ yakıcı, vücudun adrenalin ve tiroksin gibi ısı üreten hormonlar üretmesi için gerekli olan amino asit tirozini de içerir.

Bu yağ yakıcının termojenik etkisi, yeşil çay özü ile geliştirilmiştir. Zengin bir klorajenik asit (ACG) kaynağı olan yeşil kahve özü ile birlikte şeker ve yağların emilimini azaltırlar. Bu sayede Clenburexin yeni yağ dokusu sentezi riskini azaltır. Bu etki, diğerlerinin yanı sıra karabiber özünden sorumlu olan iştahı azaltarak da sağlanır.

Özetle, Clenburexin ısı üretimini uyararak vücudun enerji harcamasını arttırır, iştahı azaltır ve gıda emilimini düzenleyerek vücudu yeni yağ birikmesinden korur. Ancak en iyi yanı, siz egzersiz yapmadığınız zamanlarda bile çalışmasıdır!

Clenburexin egzersiz yapmadığımızda bile çalışır mı ?
Birçok yağ yakıcını egzersiz veya fiziksel bir aktivite yapmadan çalışmamaktadır. Ancak bu kural, Clenburexin için geçerli değildir. Cleburexin'in çalışması için şart bir spor salonu seansı değildir. Evet, egzersiz faktörü varsa kilo verme düzeyindeki etkiler daha çarpıcı olabilir. Ancak, spor yapmak için zamanımız olmasa bile, bu ürünün etkili bir şekilde çalışmasına güvenebiliriz.

 

Clenburexin Kullanımı

Bir porsiyon (2 kapsül ) ürünü 300 ml su ile alınız. Günde 2 porsiyon, tercihen yemekten veya antrenmandan 30 dakika önce alın. Tolerasyon durumuna göre ilk etapta 1 kapsül ile başlangıç yapılabilir.

Önemli Uyarı: Yatmaya yakın veya yatmadan önce almayın !

 

Ürün İçeriği
Trec Nutrition Clenburexin Thermogenic
90 Kapsül

Servis Miktarı: 2 Kapsül

Servis Sayısı: 45

 
 
%Günlük Değer***

Pantotenik Asit
100mg
**

Cayenne Biber Özü
50mg
**

L-Tirozin
250mg
**

Kafein
100mg
**

Yeşil Kahve Özü
90mg
**

Guarana Ekstratı
30mg
**

Yeşil Çay Özü
270,00 mg
**

Yerba Mate Özü
100mg
**

Zencefil Kökü Ekstresi
60mg
**

Karabiber Özü
6mg
**

**Günlük değerler saptanamamıştır.
Ürün Şekli
Kapsül
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.