Termojenik Trec Nutrition Clenburexin Thermogenic 90 Kapsül
Termojenik Trec Nutrition Clenburexin Thermogenic 90 Kapsül

Trec Nutrition Clenburexin Thermogenic 90 Kapsül

Fiyat : ₺620,00(KDV Dahil)
Barkod : 5901828344305

 

Trec Clenburexin Öne Çıkan Özellikleri

 • Marka: Trec Nutirition
 • Menşei: Polonya
 • TETT: 30/05/2025
 • Servis Sayısı:22
 • Servis Miktarı:4 Kapsül
 • Servis Başı Fiyat:26,13 TL

Trec Nutrition Clenburexin Nedir?

Clenburexin, vücut yağ kütlesinin azalmasını hızlandıran etkili bileşenlerin özel bir bileşimidir. Ürün, aşırı kilo ve aşırı yağ dokusu ile mücadelede organizmayı en iyi şekilde destekleyecek şekilde geliştirilmiştir. Trec Clenburexin Thermo 4 kapsülü içerisinde 630 mg yeşil çay özütü, 233 mg kafein, 140 mg zencefil kökü ekstresi, 14 mg karabiber özü ve 116 mg kırmızı biber özü yer alır. Tercihen yemekten sonra olacak şekilde günde 1 defa, 4 kapsül 300 ml su ile tüketilir.

Trec Clenburexin Özellikleri

 • Yorgunluk ve bitkinliği azaltmak isteyenler için
 • Sportif bir görünüm elde etmek isteyenler için
 • Aktif insanlar ve yerleşik bir yaşam tarzına öncülük edenler için
 • Sinerjik olarak seçilmiş doğal bileşenler içerir
 • Optimal oranda seçilmiş doğal termojenikler, vitaminler ve kafein içermektedir.
 • Normal enerji metabolizmasını korumaya yardımcı olan ve yorgunluk ve halsizlik hissini azaltan pantotenik asit içerir.
 • Hem aktif insanlar hem de aktif olmayan yaşam tarzına sahip kişiler için önerilebilir.

Termojeniklerin ana etki mekanizması termojenezi yani ısı üretimini uyarmaktır. Bu nedenle yağ yakmak için iyi bir yol diyebiliriz. Isı üretimi büyük miktarda enerji gerektirir. Bu nedenle vücut sıklıkla yağ rezervlerini kullanmak zorundadır. Clenburexin egzersiz sırasında hormonların salınımını uyararak termal değişiklikleri yoğunlaştırır. Cleburexin'i uyaran enerji tüketen termojenezdir. Cleburexin'in özel bileşenleri, vücudun egzersiz sırasındaki gibi davranmasına neden olur.

Trec Clenburexin Nasıl Çalışır ?

Bileşiminde, uyarıcı etkisi olan bitki özlerinin bir karışımını bulabilirsiniz. Cleburexin, yüksek düzeyde enerji sağlayan yeşil (çiğ) ve kavrulmuş kahve çekirdeklerinden, yerba mate'den elde edilen kafeinin büyük bir kısmıdır. Bu yağ yakıcı, vücudun tiroksin gibi ısı üreten hormonlar üretmesi için gerekli olan amino asit tirozini de içerir.

Bu yağ yakıcının termojenik etkisi, yeşil çay özü ile geliştirilmiştir. Zengin bir klorajenik asit (ACG) kaynağı olan yeşil kahve özü ile birlikte şeker ve yağların emilimini azaltırlar. Bu sayede Clenburexin yeni yağ dokusu sentezi riskini azaltır. Bu etki, diğerlerinin yanı sıra black piper özünden sorumlu olan iştahı azaltarak da sağlanır. Özetle, Clenburexin ısı üretimini uyararak vücudun enerji harcamasını arttırır, iştahı azaltır. Ve gıda emilimini düzenleyerek vücudu yeni yağ birikmesinden korur. Ancak en iyi yanı, siz egzersiz yapmadığınız zamanlarda bile çalışmasıdır!

Clenburexin egzersiz yapmadığımızda bile çalışır mı ?

Birçok yağ yakıcını egzersiz veya fiziksel bir aktivite yapmadan çalışmamaktadır. Ancak bu kural, Clenburexin için geçerli değildir. Cleburexin'in çalışması için şart bir spor salonu seansı değildir. Evet, egzersiz faktörü varsa kilo verme düzeyindeki etkiler daha çarpıcı olabilir. Ancak, spor yapmak için zamanımız olmasa bile, bu ürünün etkili bir şekilde çalışmasına güvenebiliriz.

Trec Clenburexin Kullanımı

Bir porsiyon (2 kapsül ) ürünü 300 ml su ile alınız. Günde 2 porsiyon, tercihen yemekten veya antrenmandan 30 dakika önce alın. Tolerasyon durumuna göre ilk etapta 1 kapsül ile başlangıç yapılabilir.

Önemli Uyarı: Yatmaya yakın veya yatmadan önce almayın !

Ürün Şekli
Kapsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR