SCITEC NUTRITION GLUTAMINE POWDER 600 GR
SCITEC NUTRITION GLUTAMINE POWDER 600 GR

Scitec Glutamine Powder 600 Gr

Fiyat : ₺154,80(KDV Dahil)

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 Gr Özellikleri

Marka: Scitec

Servis Miktarı: 1 servis ( 6 gr )

Servis Sayısı: -

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 Gr Kullanımı

250 ml su veya herhangi bir favori içeceğiniz içersine 1 porsiyon (6 g) karıştırın ve kuvvetlice çalkalayın! Egzersizlerinizden önce, egzersiz sırasında veya sonrasında veya yatmadan önce herhangi bir zamanda tüketebilirsiniz.

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 Gr Detaylı Açıklama


Glutamin, insan kanında en fazla bulunan amino asittir. Glutamin, vücudun glutamini sentezleyerek ihtiyaçlarını karşılayamadığı durumlarda, yoğun fiziksel egzersiz de dahil olmak üzere  belirli durumlarda şartlı olarak gerekli olabilir. Bu şartlı temel amino asit, gıda takviyeleri de dahil olmak üzere, diyetsel protein alımı ile sağlanabilir.Burada devreye giren Scitech  L-Glutamine 100% L-Glutamine Amino Acid ,amino asitlerin %60 ‘ını içeriğinde bulundurarak vücudunuz boşalan glutamin depolarını doldurur.

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 Gr Öne Çıkan Özellikleri

 

 

%100 Saf L-Glutamine

Bir servisde 6 gram Glutamine

Son Kullanım Tarihi: 12.2019

 

     

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 Gr Enerji ve Besin Öğeleri

1 servis ( 6 gr )

L-Glutamine

6000mg

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.