SCITEC NUTRITION GLUTAMINE POWDER 600 GR
SCITEC NUTRITION GLUTAMINE POWDER 600 GR

Scitec Glutamine Powder 600 Gr

Fiyat : ₺154,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺129,00(KDV Dahil)

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 Gr Özellikleri

Marka: Scitec Nutrition

Servis Miktarı: 1 servis ( 6 gr )

%100 Saf L-Glutamine

Bir servisde 6 gram Glutamine

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 Gr Açıklama

Glutamin, insan kanında en fazla bulunan amino asittir. Glutamin, vücudun glutamini sentezleyerek ihtiyaçlarını karşılayamadığı durumlarda, yoğun fiziksel egzersiz de dahil olmak üzere belirli durumlarda şartlı olarak gerekli olabilir. Bu şartlı temel amino asit, gıda takviyeleri de dahil olmak üzere, diyetsel protein alımı ile sağlanabilir. Burada devreye giren Scitec  L-Glutamine, amino asitlerin %60 ‘ını içeriğinde bulundurarak vücudunuz boşalan glutamin depolarını doldurur.

Scitec L-Glutamine 600 Gr Enerji ve Besin Öğeleri

1 servis ( 6 gr )

L-Glutamine: 6000mg

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 Gr Kullanımı

250 ml su veya herhangi bir favori içeceğiniz içerisine 1 porsiyon (6 g) karıştırın ve kuvvetlice çalkalayın! Egzersizlerinizden önce, egzersiz sırasında veya sonrasında veya yatmadan önce herhangi bir zamanda tüketebilirsiniz.
Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.