MUSCLEMEDS CARNIVOR BEEF PROTEIN 1876gr.
MUSCLEMEDS CARNIVOR BEEF PROTEIN 1876gr.

Musclemeds Carnivor Beef Protein 1876 Gr

Marka : Musclemeds
Fiyat : ₺262,80(KDV Dahil)

MUSCLEMEDS CARNIVOR BEEF PROTEIN 1876gr.
MuscleMeds Carnivor protein tozu faydaları nelerdir?
MuscleMeds Carnivor protein tozu diğer ürünlerden farkı protein içeriğinin izole et proteini (sığır proteini) olmasıdır. Ürünün bir diğer büyük farkı ise içeriğinde 0 şeker, 0 kolesterol ve 0 yağ bulunmasıdır.
MuscleMeds Carnivor beef protein, izole olma özelliği sayesinde normal et proteinlerinden çok daha hızlı bir emilime sahiptir. İzole whey kadar hızlı sindirilir ve Whey'den çok daha fazla kas yapıcı Amino asit içerir. 
Etten %350 daha konsantre olması, onu tüm besin takviyeleri içinde ayrı bir yere koyar. Bu yüzden profesyonel sporcuların da bir numaralı tercihidir.
MuscleMeds Carnivor protein tozu kana son derece çabuk karıştığı için, antrenmanlardan sonra kaslarınızın ihtiyacını hızla karşılamanıza yardımcı olabilir. Spor salonunda geçirdiği dakikaların hakkını vermek isteyen kişiler için idealdir. 
Carnivor protein tozu içeriği
Musclemeds Carnivor, %100 sığır eti proteini içermektedir. İçerisinde herhangi bir şekilde sakatat, tavuk eti ya da domuz eti kesinlikle içermez.

 

MUSCLEMEDS CARNIVOR PROTEIN TOZU ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOSU

 

1 Servis (37 gr)

Kalori

124 kcal

Yağdan Gelen Kalori

0 kcal

Toplam Yağ

0 g

Doymuş Yağ

0 g

Trans Yağ

0 g

Kolestrol

0 mg

Toplam Karbonhidrat

8 g

Diyet Fiber

0 g

Şeker

0 g

Protein

23 g

A Vitamini

80 lU

C Vitamini

25 mg

Tiyamin

0,1 mg

Riboflavin

0,2 mg

Niasin

8,2 mg

B6 Vitamini

6,5 mg

B12 Vitamini

100 mcg

Kalsiyum

23 mg

Fosfor

20 mg

Magnezyum

2 mg

Sodyum

44 mg

Potasyum

6 mg

   

1 ölçek (37 gr) toz halindeki ürünü 4000 ml su karıştırarak hazırlayabilirsiniz. Antrenmandan hemen sonra tüketebilirsiniz.

Miktar
1591 gr - 2000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.