HARDLINE NUTRITION CASEIN MATRIX 1800GR
HARDLINE NUTRITION CASEIN MATRIX 1800GR

Hardline Casein Matrix 1800 Gr

Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,00(KDV Dahil)

Hardline Casein Matrix 1800 Gr Özellikleri

Marka: Hardline Nutrition

Servis Miktarı: 1 servis (33 gr)

Servis Sayısı: 54

Her bir serviste;

2.5 gram Glutamin, Kreatin ve 1 gram Taurin içerir.

Vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş içerik

Hardline Casein Matrix 1800 Gr Açıklama

Süt ürünlerinden imal edilen casein (kazein), Amino asitler yönünden son derece zengindir.Casein özellikle kas protein sentezi için temel amino-asitleri içerir.

Casein whey proteine nazaran vücuda çok daha yavaş salınır. Özellikle vücudun proteine uzun süre gereksinim duyduğu zamanlarda alınması tavsiye edilir.

Ramazan döneminde ve yatmadan önce casein alınması vücuda uzun süre protein giremediği için bu zamanlarda yavaş salınımlı proteinlere gereksinim duyulmaktadır.

Caseinlerin En çok tercih edilmesinin sebebi, yavaş salınması ve uzun süre vücuda protein alınmadığı dönemlerde ihtiyaç duyulmasıdır. Micellar türü caseinler arasında en iyi olarak bilinir.

Hardline Casein Matrix 1800 Gr Kullanımı

Protein ihtiyacınıza bağlı olarak tercihen yatmadan önce günde 1 servis (300-400ml) suya karıştırarak alınabilir.

Miktar
1591 gr - 2000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.