Antrenman Öncesi Grenade 50 Calibre Pre Workout 580 gr
Antrenman Öncesi Grenade 50 Calibre Pre Workout 580 gr
Antrenman Öncesi (Pre-workout)  Grenade 50 Calibre Pre Workout 580 gr Limon
Antrenman Öncesi (Pre-workout)  Grenade 50 Calibre Pre Workout 580 gr

Grenade 50 Calibre Pre Workout 580 gr

Marka : Grenade
Fiyat : ₺1.249,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060221205832

Grenade 50 Calibre Pre Workout Özellikleri

Marka: Grenade

Menşei: İngiltere

Form: Toz

TETT: 01/2025

-50 servis

-En iyi antrenman öncesi takviyesi

-Zengin içerik

-Antrenman öncesi enerji artışı

-Nitrik oksit güçlendirici

-Kas yapılanması

-Yoğun antrenmanların vazgeçilmez ürünü

Grenade 50 Calibre Pre Workout Nedir?

Grenade 50 Calibre, egzersiz öncesi alınan güç, performans ve enerji artışı sağlayan bir pre workouttur. Egzersiz yaparken enerji ve güç arıyorsanız. Grenade 50 Caliber Pre Workout Supplement tam size göre bir seçenek olabilir.

Nitrik oksit takviyesi

Bu takviyenin en önemli özelliği, nitrik oksidin artmasına yardımcı olmasıdır. Nitrik oksit, kasların daha fazla kan ve oksijen almasına yardımcı olarak, daha verimli bir antrenman deneyimi sunar.

Zengin İçerik

Grenade 50 Calibre, aynı zamanda kafein, BCAA ve taurin gibi enerji veren maddeler içerir. Bu maddeler, antrenman başlangıcında ve sırasında enerji seviyelerinizi koruyabilmeniz için size daha fazla güç ve mukavemet sağlar. Ayrıca, bu takviyenin içinde bulunan amino asitler, kas yapılanması ve iyileşmesi için de önemli bir rol oynar.

Yoğun ve ağır antrenmanlar için enerji artışı

Grenade 50 Caliber Pre Workout Supplement, ağır antrenmanlar için idealdir. Egzersiz yaparken kaslarınızın yorulmasını önler ve daha uzun ve verimli antrenmanlar yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca, bu takviyenin kullanımının sonucunda oluşan enerji artışı, yoğun, ağırlıklı egzersizler yaparken daha fazla kilo vermenize yardımcı olabilir.

Grenade 50 Calibre Sık Sorulan Sorular

Grenade nasıl kullanılır?

Grenade kullanımı sadece antrenman günleri olmalıdır. Egzersizden 30-45 dk önce 1/2 (yarım) ölçek yaklaşık 300-400 ml suyla alınabilir. Nitrik oksit kaybının önüne geçmek için bir kaşıkla yavaş şekilde karıştırınız. Eğer ki shaker da karıştıracaksanız çok fazla çalkalamak nitrik oksit etkisini azaltabilir. Bu yüzden yavaş şekilde karıştırmak daha doğru olabilir.

Grenade 50 calibre yan etkileri var mıdır?

Grenade 50 Caliber Pre Workout Supplement, güvenli ve iyi tolere edilir. Ancak bazı yan etkileri de olabilir. Kafein içeriği nedeniyle uyku düzeninizi bozabilir ve baş ağrısı gibi bazı fiziksel rahatsızlıklara neden olabilir. Ayrıca, bu takviyeyi kullanmadan önce araştırmanız önerilir. Çünkü bazı kişiler için uygun olmayabilir.

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR