Ağırlık Eldiveni ve Bileklik  Dex Supports Wrist Wraps Bileklik
Ağırlık Eldiveni ve Bileklik  Dex Supports Wrist Wraps Bileklik
Ağırlık Eldiveni ve Bileklik  Dex Supports Wrist Wraps Bileklik
Ağırlık Eldiveni ve Bileklik  Dex Supports Wrist Wraps Bileklik

Dex Supports Wrist Wraps Bileklik

Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺119,00(KDV Dahil)

Dex Supports Wrist Wraps Bileklik Nedir?

Bilek sargıları, bileğin etrafına sarılan ve bileği korumak için özel olarak tasarlanan elastik koruyuculardır. Olası bir ağır yük kaldırıp veya iterken güvenlik sağlarlar. Amaçları bileğinizi nötr tutmaktır. Amaç, sargının elastik malzemesini alıp bilek etrafında gerdirerek baskılı bir şekilde sararak ağırlığı kaldırırken bileğin öne veya arkaya esnemesini engellemektir.

Dex Supports Wrist Wraps Bileklik Faydaları

Bilek sargıları bilek yaralanmalarını önlemeye yardımcı olur ve bileğin ağrımasını önler. Bu, bench press ve yukarıdan pres gibi egzersizler için önemlidir, çünkü bu egzersizlerde bar, yük doğrudan nötr bir bilekte olacak şekilde avucunuzun tabanına oturmalıdır. Ancak ağırlıklar ağırlaştıkça bileğiniz kontrolsüz bir şekilde geriye doğru esneyebilir. Bu nedenle, bilek sargıları, halterin doğrudan bileğinize yüklenmiş halde kalmasını sağlar.

Dex Supports Wrist Wraps Bileklik Özellikleri

En:8 cm

Uzunluk (bilek saran kısım): 46 cm

Toplam uzunluk: 55cm

Baş parmak tutma yeri mevcuttur.

Pratik kullanım için cırt-cırt sistemi

Düşük ısıda makinede ve elde yıkanabilir.

Renk: Kırmızı-Siyah

Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.