Grenade Thermo Detonator Detaylı inceleme

Grenade Thermo Detonator Detaylı inceleme

Grenade Thermo Detonator Nedir?

GrenadeThermo Detonator, yüksek kalitede maksimum bileşenleri bir araya getirerek üretilmiş, son derece güçlü bir termojenik bir yağ yakıcıdır. Servis başına, susuz kafein ile birlikte 420 mg acı portakal özü, Cayenne, yeşil kahve ve fenilalanin ile birlikte tam tamına 500 mg yüksek dozda yeşil çay özü içermektedir.

Grenade Thermo Detonator Ne işe Yarar?

Beslenme uzmanları tarafından tasarlanan thermo detonator, vücut ısınızı artırmanın yanı sıra egzersizleriniz sırasında enerjiyi ve odaklanmayı artıran yüksek kalitede, maksimum etki içerikli bileşenleri bir arada bulabilirsiniz. Yeşil çay özü ve kırmızı biber gibi metabolizmayı hızlandıran doğal bileşenler de daha fit bir görünüme katkıda bulunur ve arzu ettiğiniz yağ kaybı sonuçlarını elde etmenize yardımcı olabilir.

Grenade Thermo Detonator Özellikleri

Marka: Grenade

Servis Sayısı: 100

Menşei: ingiltere

Form: Kapsül

-Birçok ödüle laik görülmüş içerik

-Güzel tasarım

-Etkili kompleks formül

Grenade Thermo detonator Ürün içeriğini detaylı bir şekilde aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Grenade Thermo Detonator Ürün içeriği

Sık Sorulan Sorular

Ne Zaman ve Nasıl Kullanmalıyım?

Her zaman kutu üzerindeki talimatlara uyunuz. Sabah uyandıktan sonra (ideal olarak kahvaltıdan en az 30 dakika önce) büyük bir bardak su ile bir porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detonator . İkinci porsiyonunuzu öğle yemeğinden 30 dakika önce alın. Egzersiz günleri ise, öğle yemeğinden önce antrenman yapıyorsanız, Grenade Thermo Detonatorü her zamanki gibi alın. Öğle yemeğinden sonra antrenman yapıyorsanız, ikinci porsiyonunuzu antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce alın. Yemeklerden 30 dakika önce alınan Grenade Thermo Detonator, daha mantıklı yiyecek seçimleri yapabilmeniz için iştahın azalmasını destekler. Egzersizden 30 dakika ila 45 dk önce alınan Grenade Thermo Detonator egzersiz performansını iyileştirir ve enerji için yağ kullanımını artırır.

Uyarı: Yatmadan önce 5 saat içinde egzersiz yaparsanız, uykusuzluk yapmaması için servisinizi yatmadan 5 saat önce alınız. Grenade Thermo Detonator, egzersiz seansınızın başlamasından itibaren 3½ saat içinde alındığı sürece, egzersiz performansı ve yağ yakma üzerinde olumlu etkilere sahip olmaya devam edecektir.

NOT: Toleransınızı değerlendirmek için ilk birkaç gün boyunca günde iki kez yalnızca bir kapsül almalısınız. Ardından, tüm etkilerini görmek istiyorsanız, günde iki kez 2 kapsül alın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız Grenade Thermo Detonator kullanmayı bırakın. Yalnızca 18 yaş ve üstü yetişkinler tarafından kullanım içindir.

En iyi Sonuçları Elde Etmek için Nasıl Bir Diyet Uygulanmalı?

Grenade Thermo Detonator sadece daha fazla yağ yakmanıza ve size enerji vermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda iştah bastırma özelliği sayesinde abur cubur yeme isteğinizi azaltarak iyi bir diyete bağlı kalmanızı destekler. En iyi yağ kaybı sonuçları için, diyetinizdeki tüm basit şeker içeren gıdaları ve nişastalı karbonhidrat alımınızı azaltın. Bu nedenle daha az ekmek, hamur işleri, patates, pirinç, makarna, mısır vb. tüketiniz. Ayrıca, her öğünde ve ara öğünde yağsız protein kaynaklı besinler tüketiniz. (balık, yağsız et, tavuk, yumurta ve protein takviyeleri gibi). Sürekli olarak kilo verene kadar şekerinizi ve nişastalı karbonhidratlarınızı azaltmaya devam edin. Açlığı daha da azaltmak ve genel sağlık ve bağırsak işlevi için bol miktarda yeşil ve nişastalı olmayan sebzeler tüketiniz.

Thermo Detonatorü Protein Tozu ile Kullanabilir miyim?

Evet, Grenade Thermo Detonator ile Whey Protein Tozu (peynir altı suyu proteini) veya diğer Protein çeşitlerini birlikte almakta sorun yoktur. Peynir altı suyu proteini esasen özenle işlenmiş, yüksek proteinli doğal bir besindir.

Thermo Detonator Diğer Takviyelerle Kullanılır mı?

Grenade Thermo Detonator, kafein veya diğer uyarıcılar içermedikleri sürece diğer pek çok takviyeyle birlikte alınabilir. Örneğin antrenman öncesi (pre-workout) ürünlerle kullanmak doğru olamayacaktır. Fakat uyarıcı içermeyen bir Bcaa veya bir aminoasit takviyesiyle alınabilir.

Grenade Thermo Detonator Zararlı mıdır?

Aslında termojenik ürünlerin yan etkilerinden bahsederken ürünlerin içeriğini göz önüne almak gerekiyor. Yani içerik ile ilgili olan etken maddelerden birine alerjik durumunuz varsa kullanmamak en doğrusu olacaktır. Thermo detonator makul dozlarda bileşenlerle hazırlanmaktadır. 1. Sınıf bir termojenik bir yağ yakıcı olup ek gıda sınıfına girmektedir.

Grenade thermo detonator satın al

Etiketler: Grenade Thermo Detonator Detaylı inceleme, Thermo detonator ne işe yarar, Kullanımı ve zararları nelerdir
Temmuz 31, 2022
Listeye dön