Ağırlık Bar Klipsleri
 

 

Triceps Bar Aparatı Nedir?

 Triceps bar aparatları özellikle arka kol kaslarınızı çalıştırmaya yarayan çeşitli boyutlarda düz metal çubuklardır. Çeşitli açılardan farklı kas gruplarını çalıştırmaya yararlar.

Triceps Bar Aparatları Ne işe Yarar?

Triceps bar; arka kol kaslarını çalıştırmanın yanı sıra birçok alternatif egzersiz hareketini yapmanıza olanak sağlar. Çeşitli uzunluklarda her iki tarafı topaç şeklinde veya kauçuk destekleri bulunmaktadır. Malzemesi değişebilir. Ancak triceps barları, genellikle bir kablo makarası sisteminin bir karabinasına bağlanabilen bir aparattır. Doğru açı ve mesafeyle triceps halatı üç başlı kaslarınızı hedefleyebilir.

Triceps Bar Aparatı Nereyi Çalıştırır?

Triceps bar; Arka kol, biseps, omuzlar, karın kasları ve sırtı hedef alan çeşitli egzersizler için kullanılabilen çok amaçlı egzersiz aparatıdır. Özelikle push down yapılırken kullanılmaktadır. Düz olması sayesinde triceps kaslarını hedef alarak maksimum düzeyde etki hedeflenmiştir.

Triceps Bar ve Halat Arasındaki Fark Nedir?

Triceps bar ile triceps halatı arasındaki en belirgin farkı kaslarınızı çeşitli açılardan çalıştırmasıdır. Hacim almak istiyorsanız egzersizlerinizde düz barı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü triceps halatı bir noktayı hedef alırken bar ise üç başlı kaslarınızı hedef almaktadır. İzole hareketler için triceps halatı tercih edilebilir.

Triceps Bar Markaları ve Fiyatları

Triceps Bar markaları arasında özellikle XTR Fitness markalı ithal ürün önerimizdir. Yüksek kalite ve tutuş özelliği ile kullanıcıların beklentilerini en üst düzeyde sağlamaktadır. Bütçenize en uygun fiyatlı triceps bar ve ekipmanlarını eprotein.com.tr den satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR