SCITEC NUTRITION CREATINE MONOHYDRATE 500GR
SCITEC NUTRITION CREATINE MONOHYDRATE 500GR

Scitec Creatine Monohydrate 500 Gr

Fiyat : ₺94,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺80,00(KDV Dahil)

Scitec Nutrition %100 Creatine Monohydrate 500 Gr Özellikleri

Marka: Scitec

Servis Miktarı: 1 servis (5 gr)

Servis Sayısı: 100

Her bir serviste 5000 mg Kreatin

Saf Kreatin (Kreatin Monohidrat)

Yüksek servis miktarı

Scitec Nutrition %100 Creatine Monohydrate Nedir?

Kreatin omurgalılarda ortaya çıkan azotlu bir organik asittir. Vücuttaki Kreatinin yaklaşık %95'i iskelet kasında bulunur. Kas kasılmaları için de hücre enerji rezervi olarak görev yapan Adenozin Trifosfat (ATP) oluşumunu artırarak, başta kas olmak üzere tüm hücrelere enerji sağlamaya yardımcı olur.

%100 Creatine monohydrate, şimdiye kadar üzerinde en çok çalışılan Creatine formunu içerir. Günlük 3 gramlık bir dozda kreatin, ağırlık antrenmanı ve aralıklı kardiyo gibi kısa süreli yüksek yoğunluklu egzersizlerde performansı artırmak için bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Scitec Nutrition %100 Creatine Monohydrate 500 Gr Kullanımı

Kreatinin yararlı etkisi günde en az 3 gramdır! Vücut ağırlığınızı kg olarak 3'e bölün. Bu, günlük olarak “yükleme aşamasında” (günlük kullanımda) almanız gereken gram miktardaki kreatin miktarıdır. Bu süreden sonra, kas onarımı için bu miktarın yarısından fazlasını almayın. Basit karbonhidratlar ile antrenman sonrası, aç karnına tüketin. Uygun çözelti elde etmek için her 5 gram kreatin için 400 ml sıvı kullanın. Bir kerede 5 gramdan fazla almayın ve günlük dozu bölün.

Miktar
500 gr - 1000 gr
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.