Cold Iron Gh Up
Cold Iron Gh Up

Cold iron GH-UP 20 Shot

Marka : Cold Iron
Fiyat : ₺322,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,00(KDV Dahil)

Cold Iron GH-UP 20x25 ml Özellikleri

Marka: Cold Iron

Servis Miktarı: 1 Ampul

Servis Sayısı: 20

Cold Iron GH-UP 20x25 ml Detaylı Açıklama

Cold Iron L Arginine, Bitkisel kaynaklı – Vegan tüketime uygun / fermente amino asitten üretilmiştir.

GH-UP genel olarak sporcuların performanslarını arttırmasına ve daha fazla hacim kazanmalarına yardımcı olan, kaliteli ve doğal besinlerden oluşan gıda takviyesi ürünüdür.

GH seviyenizin artmasına yardımcı olacak, idman sonrası vücudun toparlanma/onarım ve anti-aging sağlamasına yardımcı olur.

GH UP’ın benzersiz formülü sayesinde büyüme seviyeniz en üst düzeyde olacaktır.

Spor yapmayaların da kullanımına uygundur.

L Arginine / L Arjinin: Biyolojik değeri yüksek esansiyel amino asittir. Egzersiz kapasitesinin artmasına, bağışıklığın güçlenmesine, enfeksiyonların önlenmesine ve iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Kan damarlarında nitrik oksite dönüşür ve damarların genişlemesine(vasidilasyon) kan akışı sirkilasyonunun artmasına yardımcı olabilir.

L Ornithine  / L Ornitin: L-Arginine ile beraber kullanıldığında; GH seviyesinin, kas dokusunda artışına ve bağışıklık sistemi  desteğinde önemli bir rol oynayabilir.

L Lysine  / L Lizin: Vücudun kalsiyumu emmesine, kalojen doku oluşturmasına, karnitin üretimine yardımcı olabilir.

L Theanine / L Teanin : Yeterli dinleme ile rahatlama sağlanmasına yardımcı olurken uykunun kalitesini arttırmaya yardımcı olabilir. Stres azaltmaya yardımcı olabilir. Bağışıklık sisteminin düzgün bir şekilde çalışmasına destek verir. Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun bakteriler ve virüslerden kurtulmasında görev alabilir. Serotonin, dopamin ve GABA gibi önemli kimyasalların artışına yardımcı olabilir.

MACA / Lepidyum Ekstresi: Genel olarak aşırı yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik hissine karşı enerji seviyesini yükseltmeye destek olabilir. 

Calsium Sitrate / Kalsiyum Sitrat: Sağlıklı yaşam için gerekli olan en önemli minerallerdendir. Normal enerji oluşum metabolizmasına, kas fonksiyonlarına, sindirim enzimlerinin normal fonksiyonlarına katkıda bulunmaya yardımcı olabilir.

L Carnitine / L Karnitin: Bir amino asit türevidir ve tartarate formudur. Karnitin, yağ asitlerinin yakılması ve yakıt olarak kullanılmasına yardımcı olabilir

Vitamin C: Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunabilir.

Zinc / Çinko: İnsan vücudu çinkoyu depolayamadığından, düzenli alımı önemlidir. Sağlıklı bağışıklık sistemi için gerekli olan bir elementtir.

Vitamin B6 : Enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunabilir. Yorgunluğun ve bitkinliğin azaltılması, bağışıklık sisteminin normal çalışmasına katkısı olabilir.

Cold Iron GH-UP 20x25 ml Enerji ve Besin Değerleri

Servis Sayısı:20

1 servis ( 25 ml)

Vitamin C/Vitamin C100 mg

Vitamin B6/ Vitamin B69 mg

L-Lizin/L-Lysine: 900 mg

L-Ornitin/L-Ornithine: 900 mg

L-Arjinin/L-Arginine: 2100 mg

L-Karnitine/L-Carnitine: 100 mg

L-Teanin/L-Theanine:300 mg

Lepidyum Ekstresi/Maca: 200 mg

Kalsiyum Sitrat/Calsium Citrade: 150 mg

Çinko/Zinc: 4,8 mg

Cold Iron GH-UP 20x25 ml Kullanımı

Akşam yatmadan 2 saat önce bir tüp şeklide tüketilmesi tavsiye edilir.

Miktar
251 ml - 500 ml
Ürün Şekli
Sıvı
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.