Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül & Grenade L-Glutamine 500 Gr Kombinasyonu

Marka : Grenade
Fiyat : ₺537,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺478,00(KDV Dahil)

  • Form -
  • Menşei İngiltere
  • Havale/Eft Ekstra %5 İndirim
  • Son Kullanım Tarihi 06.2020

 

GRENADE THERMO DETONATOR

 

 

Grenade® Thermo Detonator®, en yüksek kalite ve maksimum güç bileşenlerini bir araya getirir. Servis başına, susuz kafein ile birlikte 420 mg acı portakal tozu, Cayenne (özel bir acı biber özü), yeşil kahve ve fenilalanin ile birlikte tam tamına 500 mg yüksek dozda yeşil çay özü içerir.

 

Dikkat Çeken Özellikler

 

            Birçok ödüle laik görülmüş içerik

            Güzel tasarım

            Etkili kompleks formül

 

 

KULLANIM TALİMATLARI

Uyandıktan sonra aç karnına 1 porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detenator’ü su ile tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinden 30 dakika önce 1 porsiyon (2 kapsül) Grenade Thermo Detenator’ü su ile tüketebilirsiniz. Toleransı değerlendirmek için ilk 7 gün boyunca günde iki kez 1 kapsül tüketiniz.

 

 

GRENADE THERMO DETENATOR ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOSU

1 Servis (2 kapsül)

Yeşil Çay Ekstresi (Camellia Sinensis)

500 mg

Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium)

420 mg

Kafein

225 mg

Kırmızı Biber Ekstresi (Capsicum Annum)

200 mg

Fenilalanin

25 mg

Kavrulmamış Kahve Çekirdeği

10 mg

 

 

 


GRENADE L-GLUTAMINE 500 GR

 

Vücuttaki en bol amino asit olan L-glutamin, iskelet kasındaki serbest amino asitlerin % 60'ından fazlasını oluşturur ve bu da kas dokusunda yoğunlaştığı anlamına gelir. Yoğun egzersizi takiben, seviyeler önemli ölçüde düşer (% 50'ye kadar). Fiziksel antrenmana katılan herhangi bir ciddi sporcu için L-glutamin takviyesi şarttır.

 L-glutamin kas yıkımını en aza indirmeye yardımcı olur, bağışıklık sağlığı için önemli bir bileşiktir ve bağırsak sağlığını korumak için çok önemlidir.

 

 Dikkat Çeken Özellikler

 

            Her bir serviste 5 gr %100 saf L-glutamin

            100 servis

  

 

KULLANIM TALİMATLARI

 

Antrenman Günleri: Egzersizden 30 dakika önce 1 porsiyon, egzersizden hemen sonra 1 porsiyon ve yatmadan önce 1 porsiyon (yaklaşık 1 servis, 5g) ürünü 250 ml su ile karıştırarak içiniz.

Eğitim Dışı Günler: Uyandıktan sonra 1 porsiyon (yaklaşık servis, 5g), gün içinde bir (1) servis ve yatmadan önce bir (1) servis ürünü 250 ml su ile karıştırarak içiniz.

 

 

L-GLUTAMINE ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ TABLOSU

 

 

Servis Sayısı:100          5 g (Servis Başı)

Glutamine

5 gr

 

 

 

Benzer Ürünler
Son Eklenen Ürünler
TOP10

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.