Testosteron ve Anabolik Arttırıcılar DIG.COLDIRON005 Cold Iron COLD IRON T-UP 20x25 ML
Testosteron ve Anabolik Arttırıcılar DIG.COLDIRON005 Cold Iron COLD IRON T-UP 20x25 ML

Cold iron T-UP 20 Shot

Marka : Cold Iron
Fiyat : ₺322,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,00(KDV Dahil)
  • Form Likit
  • Menşei İspanya
  • Son Kullanım Tarihi 11.2021

Cold Iron T-Up Nedir?

Cold Iron T-UP Erkeklerde ve kadınlarda atletik performans ve libido artışı sağlanmasına yardımcı olan doğal aktif bileşenlerden oluşan benzersiz bir gıda takviyesidir.

Cold Iron T-Up Özellikleri

L Arginine: L-Arginin vücutta nitrik oksit adı verilen bir kimyasala dönüştürülür. Nitrik oksit, daha iyi kan akışı içinkan damarlarının daha geniş açılmasına neden olur. L-arginin, ayrıca vücuttaki büyüme hormonu, insülin ve diğer maddelerin salınımını uyarır.

MACA / Lepidyum Ekstresi: Bilimsel olarak Lepidium Meyenii olarak bilinen maça bitkisine, bazen Pru ginsengi denir. Esas olarak orta Peru’nun And Dağlarında, sert koşullarda ve çok yüksek rakımlarda 13.000 fitin (4.000) üzerinde büyüyr. Maca turpgillerden bir sebzedir ve bu nedenle brokololi, karnabahar,lahana ile ilgilidir. Peru’da uzun bir mutfak ve tıbbi kullanım geçmişine sahiptir. Maca bitkisi son yıllarda popüleritesini arttırdı. Aslında Peru’ya özgü bir bitkidir ve genellikle toz halinde veya ek olarak bulunur. Maca kökü geleneksel olarak doğurganlığı ve cinsel dürtüyü arttırmak için kullanılmıştır. Ayrıca enerji ve dayanıklılığı artırdığı da iddia ediliyor.

L Carnitine / L Karnitin: L-karnitin bir amino asit besin takviyesidir. Yağ asitlerini hücrelerinizin mitokondrisine taşıyarak enerji üretiminde çok önemli rol oynar. Mitokondri, hücrelerinizin içinde motor görevi görür ve kullanılabilir enerji oluşturmak içim bu yağları yakar. Vücudunuz, lizin ve metiyonin amino asitlerden L-Karnitin üretebilir. Vücudunuzun yeterli miktarda üretmesi için bol miktarda C vitamine de ihtiyacınız var. Vücudunuzdaki üretilen L-karnitin ek olarak, ayrıca et veya benzeri hayvansal ürünler yiyerek az miktarda elde edebilirsiniz. Veganlar veya belirli genetik sorunları olan insanlar yeterince üretemeyebilir veya elde edemeyebilir. Bu, L-karnitini koşullu olarak gerekli bir besin maddesi yapar.

Nettle Root / Isırgan Ekstresi: Isırgan otu kök ve yer üstü kısımları ilaç olarak kullanılır. Isırgan otu, diyabet ve osteoartrit için kullanılır. Bazen idrar yolu enfeksiyonları, kas ağrısı ve diğer durumlar için kullanılır.

Saw Palmetto / Isırgan Otu Ekstresi: Güneydoğu Amerikan Birleşik Devletleri’ne özgü bir palmiye türüdür. Bitkinin meyveleri, prostat sağlığını iyileştirmek, hormon seviyelerini dengelemek ve erkeklerde saç dökülmesini önlemek için takviyelerde yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda iltihaplanma ve gelişmiş idrar fonksiyonu gibi diğer faydalarla da ilişkilidir.

Vitamin C: Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin koruyucu özelliği yanı sıra antioksidan özelliği ile öne çıkmaktadır.

Pomagranate Extrate / Nar Kurutulmuş Meyve Usaresi: Dünyadaki en sağlıklı meyveler arasındadır. Diğer gıdalara göre rakipsiz bir dizi faydalı bitki bileşiği içerirler.

Cold Iron T-UP Kullanımı

Spordan önce veya sabahları 1 tüp şeklinde kullanılır.  
Miktar
251 ml - 500 ml
Ürün Şekli
Toz
Benzer Ürünler
En Yeniler

Amino asitler protein üreten inşa bloklarıdır. Vücudunuz bu blokları legolara benzer bir şekilde birleştirerek kasa çevirir. Vücut kendi kendisine amino asit üretebilse bile bu miktar istediğiniz düzeyde olmayabilir. Kısaca amino asitler Vücudumuzun asit seviyelerinin düzenlenmesi, Bağışıklık sistemimizin düzenlenmesi, Vücudumuzun ihtiyacına yönelik olarak yararlı maddelerin aktarımı, bedenimizin enerji deposuna destek olması sayılabilir.