EN İYİ PROTEİN TOZLARI HANGİLERİ ?

EN İYİ PROTEİN TOZLARI HANGİLERİ ?

            25 GRAM TOPLAM PROTEIN

 

BLADE SPORT PROTEIN CONCENTRATE

 

 

BLADE PROTEIN CONCENTRATE ,%87 oranında yüksek kaliteli protein içeren ve yeni başlayanlar için ideal bir protein olan birinci sınıf bir protein takviyesidir. Protein bileşeni, ultra süzülmüş  whey protein konsantratından (WPC) hazırlanır ve her bir porsiyonda 21 gr protein sağlar. BLADE PROTEIN CONCENTRATE,Yüksek miktarda BCAA ve L-Glutamik asit içerir. Dallanmış yan zincirleri olan BCAA (L-lösin, L-izolösin, L-valin) ve L-glutamik asit içeren amino asitler, yoğun antrenman sporcularının diyetindeki en değerli ve arzu edilen amino asitlerdir.

 

Dikkat Çeken Özellikler

 

      Her bir serviste 4100 mg BCAA

      % 87 whey proteini konsantresi

      Lezzetli tat

 

  

HARDLINE WHEY 3MATRIX

 

 

Hardline Whey 3 Matrix içeriğinde bulunan düşük ısıda mikro filtre edilmiş  konsantre whey proteini, Bipro whey protein izolatı ve peptid formdaki hidrolize whey proteini sayesinde egzersiz sonrası tahrip olan kasların onarımı için harika bir üründür. Aynı zamanda  Hardline Whey 3 Matrix’in  her bir servisinde bulunan  7,9 gramdan fazla BCAA , düzenli spor egzersizleri ile birlikte istediğiniz fiziğe ulaşmanızda size büyük bir yardımı olacaktır.

 

Dikkat Çeken  Özellikler

 

      İçeriğinde whey protein hidrolizatı,izolatı ve konsantresi bulunur.

      Her bir serviste 37,6 gram protein

      8400 mg BCAA

      3000 mg Kreatin

      5400 mg Glutamin

      Aspartam içermez

 

 

MULTI POWER %100 PURE WHEY PROTEIN

 

 

Whey, yorucu bir antrenmandan hemen sonra kullanılan en etkili proteindir. Multipower 'ın % 100 Saf whey proteini, üç farklı kaynaktan  % 80 oranında yüksek kaliteli protein sunar.(Whey izole,konsantre ve hidrolize proteini). MULTI POWER WHEY PROTEIN, birincil kaynak olarak whey izolatı kullanır ve her bir porsiyonda 24g saf proteinle (5.7 g BCAA ve 3.8 g L-Glutamin dahil) beraber sadece 1.4 g karbonhidrat içerir. Ek B6 vitamini ile mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için protein metabolizmanızı ve hormonal aktivitenizi destekler.

 

Dikkat Çeken Özellikler

 

3 farklı Whey protein içeriği: Hidrolize/İzole/Konsantre

%80 oranında Whey protein içeriği

Her 1 serviste 5.700mg BCAA amino asit içeriği

Ek B6 Vitamin içeriği

 

 

NUTREND %100 WHEY PROTEIN

 

 

NUTREND % 100 WHEY PROTEIN, premium içeriklerin ve yeni üretim teknolojilerinin dengeli bir kombinasyonunun birleşimidir. Bu  son teknoloji ürün, yüksek biyolojik değerlere sahip mükemmel bir amino asit spektrumuna sahiptir. Ürünün temel bileşeni, son derece ultra filtreli bir whey konsantresi (WPC) ve Cross-Flow Mikrofiltrasyon (CFM) tarafından yapılan en saf whey proteini izolatı (WPI) formundan gelmektedir. CFM yöntemi, ürünün doğal hali değiştirilmeden protein içermesini ve biyolojik olarak aktif protein fraksiyonlarının tümünü korumasını sağlar. NUTREND % 100 WHEY PROTEIN içerisindeki en iyi bileşenler, vücudunuza her bir porsiyonda 23 gram üst düzey protein ve 5 gramdan fazla BCAA sağlar. Olağanüstü lezzet çeşitliliği bu ürünün bir başka avantajıdır. Ayrıca NUTREND % 100 WHEY PROTEIN, sıvı içerisinde çok kolay bir şekilde çözülmektedir.

 

Dikkat Çeken Özellikler

 

      Her serviste (30 gr);

      22.7 gram CFM teknolojisi ürünü whey proteini (WPI, WPC)

      5000 mg BCAA içerir

      Glutensiz  ve yapay renklendirici içermeyen formül

      Harika çözünürlük

 

 

NUTREVER WHEY PROTEIN 2000 GR

 

 

Dikkat Çeken Özellikler

 

            %94 oranında whey protein

            Whey protein konsantresi, CFM whey protein izolatı, hidrolize whey protein içerir

            L-Glutamin  ve BCAA ile zenginleştirilmiş  formül

   

 

EN İYİ PROTEİN TOZLARI HANGİLERİ ?

 

Türkiye de Çeşitli markalarda birçok protein tozu ürünleri bulunmaktadır. Herkesin aklına şu sorular gelmektedir. Acaba kullandığım protein tozu iyi mi? Kullandığım markayı değiştirmeli miyim? Bu ve bunun gibi, aklınızı kurcalayan sorulara çözüm bulacağız.

Yaptığımız bu sıralamada  Derecelendirme söz konusu değildir. Sıralama tamamen Alfabetik olarak yapılmıştır.  Sizin için seçtiğimiz bu ürünlerin özelliklerini mutlaka bilmelisiniz.

 

BFIXX 4 IN ONE WHEY PROTEIN

 

 

BFIXX 4 IN ONE WHEY PROTEIN, Whey İzole, yumurta albumini, whey protein konsantresi, Kazein gibi 4 çeşit proteini içinde barındıran komplike bir besin desteğidir. Vücut’ta hızlı-orta-yavaş salınımlarına göre 6-8 saate kadar protein ihtiyacınızı karşılar.

Whey protein - 1-3 saat

Yumurta protein - 2-4 saat

Kazein - 6-8 Saat

BFIXX 4 IN ONE WHEY PROTEIN, Dünyanın en büyük besin destekleri olan VYDEX CORP. Tarafından üretilmektedir. Tüm hijyen ve kalite sertifikalarına sahiptir. İçeriğinde % 54 Whey protein konsantresi, % 46 izole protein, kazein ve yumurta proteini bulunmaktadır.

 

HER BİR SERVİSTE;

 

            5 GRAM BCAA

            6 GRAM WHEY İZOLAT

            1.5 GRAM YUMURTA ALBUMİN

            13,5 GRAM WHEY KONSANTRESİ

            KAZEİN 4 GRAM

            75 SERVİS

 

OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX % 100

 

 

En yüksek kalitede  ultra filtreli konsantre peynir altı suyu proteini ve  peynir altı suyu proteini izolatı , CFM(Cross Flow Mikrofiltrasyon)   teknolojisi ile  bir  formda Whey Protein Complex 100% içerisinde bulunur.

Whey Protein Complex 100 % 'de kullanılan CFM İzolatı ve peynir altı suyu protein konsantresi yüksek besin değerleri ile karakterizedir. İleri teknolojik süreçlerle elde edilen bu yapı, eksiksiz yapılarını ve fonksiyonel peynir altı suyu protein aktivitesini korur.

Yüksek besin değerleri, konsantre peynir altı suyu proteinlerinin, rekabetçi sporcular ve aktif insanlar için en değerli diyet protein kaynağı olarak kabul edilmesinin nedenidir.

CFM izolatı ve peynir altı suyu proteini konsantresi, kas kütlesinin büyümesine ve korunmasına yardımcı olur.

 

Dikkat Çeken  Özellikler

 

 

CFM teknolojisi ile üretilmiş izole whey proteini

Her bir serviste 26 gr protein ve 6 gr BCAA

Lezzetli Tatlar

Optimum Nutriton Gold Standard 100% Whey Protein